دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » گای پیرس پشت دوربین سینما+کارگردانی گای پیرس+عکس

گای پیرس پشت دوربین سینما+کارگردانی گای پیرس+عکس

گای پیرس بازیگر استرالیایی تبار سینما، اولین فیلم سینمایی خود را در مقام کارگردان جلوی دوربین می برد. این فیلم «پسر بیچاره» نام دارد.
گای پیرس پشت دوربین سینما
گای پیرس پشت دوربین سینما+کارگردانی گای پیرس+عکس

فیلم سینمایی گای پیرس براساس داستان یک نمایش صحنه ای بسیار موفق ساخته می شود، که در استرالیا بییندگان بسیار زیادی داشت.

نکته جالب این که خود پیرس هم در این نمایش تئاتری بازی داشت. اما معلوم نیست او در فیلمی که براساس این نمایش می سازد، بازی هم می کند یا خیر.

نزدیکان بازیگر به وی پیشنهاد کرده اند تمام توجه خود را معطوف به کارگردانی «پسر بیچاره» کند و به عنوان بازیگر، با آن همکاری نداشته باشد.

این در حالی است که منابع غیر رسمی در استرالیا می گویند گای پیرس قصد دارد نقش اصلی نسخه سینمایی را هم خودش به عهده بگیرد.

بازیگران نقش های مختلف این درام روان کاوانه اجتماعی را بازیگران دو رشته تئاتر و سینمای استرالیا بازی خواهند کرد. کل صحنه های فیلم هم در این کشور فیلم برداری می شود.

به نوشته هالیوود ریپورتر، داستان فیلم در باره چند شخصیت ناجور و عجیب و غریب است. یک مرد مرده، یک پسر نوجوان و دو تا از افراد نزدیک فامیل با روحیاتی مرموز، کاراکترهای اصلی داستان را تشکیل می دهند.

حوادثی در هفت سال قبل رخ داده که تاثیر آن، تا به امروز هم وجود دارد. کاراکترهای اصلی داستان فیلم، درگیر مسائل مربوط به حوادث هفت سال قبل هستند.

کلید فیلم برداری «پسر بیچاره» اوایل سال ۲۰۱۷ در لوکیشن های مختلف شهر ملبورن زده می شود. مت کامرون نویسنده نمایش تئاتری، نویسنده فیلم نامه نسخه سینمایی آن هم هست.

گای پیرس امیدوار است اولین ساخته سینمایی اش در مقام کارگردان، مورد توجه اعضای آکادمی اسکار در رقابت های سال آینده میلادی قرار گیرد.

تماشاگران سینما این بازیگر را با فیلم های مطرحی مثل «محرمانه لس آنجلس» و «ممنتو/ یادآوری» می شناسند.

گای پیرس پشت دوربین سینما+کارگردانی گای پیرس+عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو