باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » قسمت سوم پیشتازان فضا+سفر هیجان انگیز تازه پیشتازان فضا+عکس

قسمت سوم پیشتازان فضا+سفر هیجان انگیز تازه پیشتازان فضا+عکس

سومین قسمت مجموعه فیلم اکشن و علمی تخیلی «سفرهای ستاره ای/ پیشتازان فضا»، حال و هوای تازه ای به داستان این مجموعه فیلم موفق داده است.
سفر هیجان انگیز تازه «پیشتازان فضا»
قسمت سوم  پیشتازان فضا+سفر هیجان انگیز تازه پیشتازان فضا+عکس

تحلیل گران اقتصادی سینما پیش بینی موفقیت بالای مالی و انتفادی برای قسمت تازه فیلم می کنند. این فیلم اواخر ماه ژولای به روی پرده سینماها می رود.

کمپانی پارامونت که تهیه کننده این مجموعه اکشن ماجراجویانه است، اعلام کرده در قسمت سوم سری جدید فیلم اتفاقات تازه ای رخ می دهد که برای دوستداران فیلم جذاب و تماشایی خواهد بود.

گفته می شود این تغییرات به واسطه حضور جاستین لین در پشت دوربین فیلم برداری بوده و او، چیزهای تازه ای به داستان قدیمی «سفرهای ستاره ای» اضافه کرده است.

او جایگزین جی جی آبرامز شد، که به خاطر کارگردانی قسمت تازه مجموعه فیلم علمی تخیلی «جنگ ستارگان» همکاری اش را با کمپانی پارامونت قطع کرد.

قسمت تازه ماجراجویی های سفینه اینترپرایز و سرنشینان آن با نام «سفرهای ستاره ای: ماورا» به روی پرده سینماها می رود. سایمن پگ یکی از بازیگران فیلم، نویسنده فیلم نامه آن هم هست.

کریس پاین و زاخاری کوئنتو برای سومین بار، نقش دوران جوانی دو کاراکتر اصلی ماجراهای فیلم کاپیتان کرک و آقای اسپاک را بازی می کنند.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، ادریس البا و زوئی سالدانا هم دو تا از نقش های مهم دیگر این فیلم را به عهده دارند. ۱۵۰ میلیون دلار، صرف تولید فیلم شده است.

با نمایش عمومی این فیلم، سیزدهمین قسمت از مجموعه فیلم سینمایی «سفرهای ستاره ای» راه خود را به روی پرده سینماها باز می کند.

این در حالی است که این فیلم، سومین قسمت احیا شده داستان این مجموعه فیلم قدیمی به حساب می آید. اولین و دومین قسمت نسخه احیا شده این اکشن ماجراجویانه، سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۳ اکران عمومی شدند.

در داستان فیلم تازه، کاپیتان کرک و همکارانش در ماموریت پنج ساله بین سیاره ای خود، با گروه تازه ای از موجودات بیگانه فضایی رودررو می شوند.

قسمت سوم  پیشتازان فضا+سفر هیجان انگیز تازه پیشتازان فضا+عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو