حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » کاهش چشمگیر بینندگان تخت گاز+کمترین میزان ببینده +عکس

کاهش چشمگیر بینندگان تخت گاز+کمترین میزان ببینده +عکس

تعداد مخاطبان مجموعه «تخت گاز» به کمترین میزان خود در ۱۰ سال اخیر رسید.
کاهش چشمگیر بینندگان «تخت گاز»
کاهش چشمگیر بینندگان تخت گاز+کمترین میزان ببینده +عکس

مجموعه برنامه‌های «تخت گاز» شبکه بی‌بی‌سی با اجرای «کریس اوانز» در حالی با کاهش چشمگیر مخاطبان در دومین فصل خود رو به رو شده که این آمار، کمترین تعداد بیننده این برنامه تلوزیونی در ۱۰ سال اخیر است.

این برنامه تلویزیونی که سالانه ۵۰ میلیون پوند برای سرویس جهانی «بی‌بی‌سی» فروش دارد با از دست دادن یک سوم از مخاطبان خود به رقم ۲٫۸ میلیون بیننده نزول کرد؛ رقمی که حداقل در ۱۰ سال اخبر بی‌سابقه بوده است.
«کریس اوانز» که پس از جنجال‌های فراوان بالاخره اجرای برنامه «تخت گاز» را که برای سال‌ها در اختیار «جرمی کلارکسون» بود در دست گرفت، پیش از آغاز ساخت قسمت جدید این برنامه عنوان کرده بود در صورتی که قسمت جدید کمتر از ۵ میلیون بیننده داشته باشد بسیار ناامید خواهد شد.
«اوانز» هفته گذشته پس از این که تعداد بینندگان فصل اول برنامه «تخت گاز» ۴٫۳ میلیون نفر اعلام شد، در توئیتر خود ضمن این که اعلام کرد تعداد بینندگان بسیار بیشتر از این است و مردم در حال تغییر دادن شیوه تلویزیون دیدن خود هستند گفت در مجموع ۹ میلیون نفر فصل اول این برنامه تلویزیونی را تماشا کرده‌اند.
به نظر می‌رسد «کریس اوانز» در تخمین تعداد بینندگان برنامه «تخت گاز»، آن دسته از مخاطبانی را که از «iPlayer» استفاه می‌کنند را نیز محاسبه کرده است.
مجموعه اول «تخت گاز» در سال ۲۰۰۲ با حضور «جرمی کلارکسون» و «ریچارد هاموند» به طور متوسط ۳٫۱ میلیون نفر مخاطب داشت و آخرین فصل از این مجموعه پیش از اخراج «کلارکسون» نیز ۵٫۱ میلیون مخاطب داشت.
«کلارکسون» در چهارم مارس ۲۰۱۵ در هتل «نورث یورکشایر» به دلیل این که هیچ غذای گرمی در انتهای روز کاری برای او موجود نبود، با تهیه‌کننده مجموعه «تخت گاز» درگیر شد و وی را روانه بیمارستان کرد که در نهایت منجر به کنار گذاشتن «جرمی کلارکسون» مجری محبوب این برنامه تلویزیونی شد.
پس از اخراج «کارکسون»، شبکه «بی‌بی‌سی» اجرای برنامه «تخت گاز» خود را به «کریس اوانز»، چهره رادیویی و تلویزیونی انگلیسی سپرد.
کاهش چشمگیر بینندگان تخت گاز+کمترین میزان ببینده +عکس
دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو