قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » نمایش پدر یک دقیقه ای+رضا فیاضی +عکس

نمایش پدر یک دقیقه ای+رضا فیاضی +عکس

رضا فیاضی نمایش «پدر یک دقیقه ای» را از ۱۲ تیرماه در تالار هنر روی صحنه می برد.
رضا فیاضی «پدر یک دقیقه ای» را روی صحنه می برد
نمایش پدر یک دقیقه ای+رضا فیاضی +عکس

رضا فیاضی در گفت وگو با ایران تئاتر گفت: نمایش «پدر یک دقیقه ای» را براساس نظریه های روانشناسی «اسپانسر جانسون» نوشته ام  و داستان این نمایش درباره زندگی یک خانواده خوشبخت است. مادر خانواده ناراحتی قلبی دارد و خیلی اتفاقی در اثر یک دعوای خانوادگی می میرد همین موضوع موجب خشم و ناراحتی فرزندان خانواده می شود و بر همین اساس پدر خانواده را عامل مرگ مادر خود می دانند  با او سر ناسازگاری می گذارند.

او افزود: پدر خانواده براساس نظریه روانشناسی «اسپانسر جانسون» تلاش می کند تا با جایزه و تنبیه های یک دقیقه ای این مشکل را برطرف کند و رابطه اعضای خانواده را بهبود ببخشد.

«فیاضی» با بیان این مطلب که نمایش «پدر یک دقیقه ای» نمایشی متناسب برای کودکان و خانواده ها است گفت: با نوشتن این نمایشنامه و روی صحنه بردن آن قصد دارم به پدر و مادرها بگویم چگونه می توان با بچه ها ارتباط برقرار کرد و شرایط دشوار را چگونه می توان تغییر داد.

او افزود:در این نمایش حامد زحمت کش،آنالی شکوری، یاسمن و امیر علی رادمنش و خودم ایفای نقش می کنیم و طراحی صحنه این نمایش را سینا ییلاق بیگی، طراحی موسیقی فرید نوایی، طراحی لباس و مدیر تولید فریده علم بیگی برعهده دارند.

رضا فیاضی این روزها در مقام بازیگر در نمایش «شکار مرغابی» به کارگردانی حمیدرضا قطبی در سالن انتظامی ایفای نقش می کند.

نمایش پدر یک دقیقه ای+رضا فیاضی +عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو