دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » ماجرا و داستان قتل دکتر اصغر پیرزاده توسط یک دانشجو

ماجرا و داستان قتل دکتر اصغر پیرزاده توسط یک دانشجو

دکتر اصغر پیرزاده پزشک اردبیلی به دست دانشجوی پسر ۲۳ ساله به قتل رسید که در این مطلب از سایت بیا کافه جزئیات و شناسایی قاتل را می خوانید…

دکتر اصغر پیرزاده

زنده یاد دکتر اصغر پیرزاده

ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل درباره قتل دکتر اصغر پیرزاده اظهار کرد :

مسئله قتل پزشک اردبیلی مربوط به رابطه پزشک و بیمار نیست بلکه قاتل دانشجوی پسر ۲۳ ساله ای است که به خاطر ارتباط نزدیک با این پزشک حاذق با دعوت از او در منزلش درگیر شدند که این جوان ۲۳ ساله پزشک را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

دادستان با تسلیت به جامعه پزشکی مسئولیت پیگیری این پرونده را عهده دار است و در روزهای آینده جزئیات بیشتری از علل و عوامل این قتل را بیان می کند اما برای روشن شدن اذهان مردم باید اعلام کنیم که بین این دانشجوی پسر و پزشک سرطان شناس اردبیلی ارتباط دوستانه ای برقرار بوده و صبح امروز در مراجعه این پزشک به منزل این پسر دانشجو چه اتفاقاتی رخ داده باید مورد بررسی قرار گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت :

مردم نباید به شایعات توجه کنند چرا که این اتفاق ناگوار به دنبال رابطه دوستانه دانشجو و پزشک اتفاق افتاده و معلوم نیست هنوز علت این حادثه چه بوده است.

عتباتی با تأیید اینکه این پزشک با ضربات چاقو به قتل رسیده است، افزود:

ما قاتل این پزشک را دستگیر کرده ایم.

واکنش رئیس سازمان نظام پزشکی به قتل یک پزشک در اردبیل
رییس کل سازمان نظام پزشکی کشور گفت :

خدشه به جایگاه جامعه پزشکی مستلزم انجام مداخلات قانونی سریع و قاطع است.
دکتر علیرضا زالی در نامه ای مشترک به دادستان کل کشور، فرمانده نیروی انتظامی کشور و استاندار اردبیل خواستار رسیدگی به حادثه قتل دکتر اصغر پیرزاده پزشک اردبیلی شد.

زالی در این نامه نوشت :

با کمال تأسف باخبر شدیم یکی از همکاران خدوم جامعه پزشکی کشور در شهر اردبیل به قتل رسید. ضرب و جرح فجیع و قتل ناجوانمردانه این پزشک فوق تخصص و عضو هیات علمی دانشگاه که مورد وثوق جامعه پزشکی اردبیل و مردم منطقه بود، جامعه پزشکی و دانشگاهی اردبیل و کشور را در بهت و اندوهی عمیق فرو برده و عواطف مردم شریف اردبیل را جریحه دار کرده است.

با توجه به موج فزاینده التهاب و نگرانی و کدورت خاطر جامعه پزشکی استان و با عنایت به اهمیت و حساسیت این مساله، مسئولین ذی ربط دستور فرمایند رسیدگی به این موضوع به طور ویژه و در اسرع وقت در دستور کار قرار گیرد. جامعه پزشکی استان و کشور منتظر اقدامات عملی جهت برخورد قاطع با عوامل این حادثه دل خراش خواهد بود.

بدیهی است امنیت شغلی جامعه پزشکی از ضروریات مبرم برای ارائه خدمات مطلوب و بهینه در عرصه سلامت است و هرگونه خدشه به چنین جایگاه مهمی به شدت محکوم و مستلزم انجام مداخلات قانونی سریع و قاطع است.

دانلود
امتیاز 4.60 ( 5 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو