شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » فیلم مصائب مسیح +همکاری مل گیبسون و نویسنده شجاع دل +عکس

فیلم مصائب مسیح +همکاری مل گیبسون و نویسنده شجاع دل +عکس

رندل والاس نویسنده فیلمنامه «شجاع دل» می‌گوید که در حال نوشتن فیلمنامه دنباله «مصائب مسیح» است.
همکاری مل گیبسون و نویسنده «شجاع دل» / دنبالۀ موفق‌ترین فیلم مستقل تاریخ سینما ساخته می‌شود
فیلم مصائب مسیح +همکاری مل گیبسون و نویسنده شجاع دل +عکس

 مل گیبسون و رندل والاس نویسنده نامزد جایزه اسکار دنباله فیلم «مصائب مسیح» را می‌سازند.

والاس سال ۲۰۰۵ برای نوشتن فیلمنامه «شجاع‌دل» نامزد جایزه اسکار شد. «شجاع دل» اسکار بهترین فیلم سال ۲۰۰۵ را از آن خود کرد. این نویسنده پنجشنبه با اشاره به سختی پنهان کردن پروژه از دید رسانه‌ها تائید کرد که در حال نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم «مصائب مسیح» است.

نویسنده «گلادیاتور» سال ۲۰۱۴ فیلم «بهشت واقعی است» را کارگردانی کرد. او اعلام کرده است که در جریان همکاری با گیبسون در ساخت فیلم «ستیغ اره‌ای» به ایده ساخت دنباله‌ای برای فیلم «مصائب مسیح» رسیده‌اند. گیبسون کارگردان و والاس یکی از نویسندگان «ستیغ اره‌ای» است. این فیلم که از نوامبر اکران می‌شود، داستان واقعی دزموند داس پزشک ارتش آمریکا در دوران جنگ جهانی دوم است.

نماینده گیبسون هنوز هیچ واکنشی به انتشار خبر ساخت دنباله «مصائب مسیح» نشان نداده است. «مصائب مسیح» سال ۲۰۰۴ به سینما آمد، این فیلم که با بودجه‌ای ۳۰ میلیون دلاری ساخته شده بود با فروش بیش از ۶۱۲ میلیون دلار در سراسر جهان، موفق‌ترین فیلم مستقل تاریخ لقب گرفت.

تا کنون استودیو و سرمایه‌گذاری برای حمایت مالی از این پروژه که در مراحل ابتدایی نوشتن فیلمنامه به سر‌می‌برد، اعلام آمادگی نکرده است. اما والاس اعلام کرده است که سرمایه‌گذاران زیادی تمایل به مشارکت در این پروژه دارند.

فیلم مصائب مسیح +همکاری مل گیبسون و نویسنده شجاع دل +عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو