امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » استقبال چینی‌ها از وارکرفت+فروش ۱۴۵ میلیون دلار در چهار روز نخست+عکس

استقبال چینی‌ها از وارکرفت+فروش ۱۴۵ میلیون دلار در چهار روز نخست+عکس

فروش فیلم «وارکرفت» در چهار روز نخست نمایش در سینماهای چین به بیش از ۱۴۵ میلیون دلار رسید.
استقبال بی‌نظیر چینی‌ها از «وارکرفت» / 145 میلیون دلار فروش در چهار روز نخست
استقبال چینی‌ها از وارکرفت+فروش ۱۴۵ میلیون دلار در چهار روز نخست+عکس

فروش این فیلم در چین پنج برابر فروش افتتاحیه فیلم در آمریکا بود. «وارکرفت» در نخستین پایان هفته نمایش در آمریکا ۲۷ میلیون دلار فروخت.

تا کنون هیچ فیلمی در سینمای چین به این سرعت از مرز فروش ۱۳۵ میلیون دلار عبور نکرده بود. فروش بی‌سابقه فیلم در چین مجموع فروش بین‌المللی فیلم را به ۲۲۷ میلیون دلار رساند. این فیلم تا کنون در ۵۱ بازار خارج از آمریکا اکران شده و در ۴۵ بازار صدرنشین فروش بوده است.

«وارکرفت» پس از چین بیشترین فروش خارجی خود را در روسیه تجربه کرد. این فیلم در ۱۶ روز اکران در روسیه به فروشی برابر با ۱۹٫۱ میلیون دلار دست یافت.

این فیلم که با اقتباس از یک بازی ویدئویی ساخته شده است، در سینماهای آمریکای شمالی رقابت را به قسمت دوم فیلم «احضار روح» واگذار کرد و در جدول پرفروش‌های سینمای آمریکا با ۲۷ میلیون دلار در رده دوم ایستاد.

کمپانی‌های یونیورسال و لجندری ۱۶۰ میلیون دلار برای ساخت این فیلم هزینه کرده‌اند. با توجه به فروش متوسط فیلم در آمریکا چشم امید سرمایه‌گذاران پروژه به فروش بالای فیلم در بازارهای خارجی است.

در حالی که توزیع‌کننده فیلم در بیشتر نقاط جهان کمپانی یونیورسال است، اکران فیلم در چین برعهده کمپانی‌های چاینا فیلم گروپ و هاوکسیا است.

«وارکرفت» یک فیلم حماسی فانتزی به کارگردانی دانکن جونز است. تراویس فیمل، پائولا پاتن و بن فاستر در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.

استقبال چینی‌ها از وارکرفت+فروش ۱۴۵ میلیون دلار در چهار روز نخست+عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو