هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » ادگرتون+پدر مهربان سینما می شود+عکس

ادگرتون+پدر مهربان سینما می شود+عکس

درام دلهره آور «این در شب می آید» با بازی جوئل ادگرتون جلوی دوربین سینما می رود. تری ادواردز این فیلم را براساس فیلم نامه ای از خود کارگردانی می کند.
«ادگرتون» پدر مهربان سینما می شود
ادگرتون+پدر مهربان سینما می شود+عکس

 هم نام بودن نام فیلم با یکی از داستان های استفن کینگ، باعث شد تا این تصور پیش آید که فیلم نامه آن با نگاهی به داستان کینگ نوشته شده است.

اما چنین نیست و «این در شب می آید» داستانی اصیل و غیراقتباسی دارد. خط اصلی داستان فیلم، در یک شب سرد و نیمه بارانی اتفاق می افتد.

در این داستان، جوئل ادگرتون در نقش یک مرد خانواده ظاهر می شود که اطرافیانش او را به عنوان همسری همربان و پدری دل سوز می شناسند.

میزان علاقه این مرد به خانواده اش، با ورود یک غریبه مرموز در پشت در خانه آن ها، به محک گذاشته می شود. داستان فیلم، تلاش های مرد برای محافظت از همسر و فرزندانش را به نمایش می گذارد.

به نوشته امپایر آنلاین، کلید فیلم برداری فیلم اوایل فصل پائیز و شروع بارندگی زده می شود. برای تولید این درام دلهره آور، هرینه ای ۳۰ میلیون دلاری در نظر گرفته شده است.

ادگرتون در باره کار تازه اش می گوید:« با آن که داستان فیلم سرشار از تعلیق و دلهره است، اما مضمون آن کاملا خانوادگی و در دفاع از بنیان خانواده است. کاراکترم را در آن دوست دارم، زیرا تصمیم می گیرد قاطعانه از خانواده اش دفاع کند و هر خطری را در این رابطه، با جان و دل می پذیرد.»

«این درشب می آید» دومین ساخته سینمایی تری ادواردز پس از فیلم تحسین شده «کریشا» است. این فیلم در جشنواره فیلم های مستقل ساندنس، دو جایزه مهم هیات داوران و تماشاگران را دریافت کرد.

تحلیل گران سینمایی می گویند دومین ساخته سینمایی او، ظرفیت بالایی برای فروش کلان درجدول گیشه نمایش سینماهای جهان دارد.

ادگرتون سال قبل «هدیه» را بازی و کارگردانی کرد، که با استقبال منتقدان و تماشاگران سینما روبرو شد. داستان این فیلم هم در باره حضور یک غریبه در جمع یک خانواده خوشبخت بود، که مشکلاتی برای آن ها به بار می آورد.

ادگرتون+پدر مهربان سینما می شود+عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو