بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » طراحی مراحل نهایی کاراکترها و لوکیشن‌های «فیل‌شاه»

طراحی مراحل نهایی کاراکترها و لوکیشن‌های «فیل‌شاه»

طراحی مراحل نهایی کاراکترها و لوکیشن‌های «فیل‌شاه»

 

با پایان نگارش فیلمنامه انیمیشن سینمایی «فیل‌شاه»، پروژه جديد سازندگان «شاهزاده روم» رسما وارد فاز تولید شد و هم اکنون در مراحل نهایی طراحی کاراکترها و لوکیشن ها قرار دارد.
حامد جعفری، رئیس هیات مدیره گروه «هنر پویا» درخصوص آخرین وضعیت تولید انیمیشن «فیل‌شاه» به خبرنگار ما گفت: نگارش فیلمنامه انیمیشن سینمایی «فیل‌شاه»، پروژه سینمایی جدید سازندگان «شاهزاده روم» به پایان رسیده است و هم اکنون طراحی کاراکترها و لوکیشن‌های انیمیشن به مراحل نهایی نزدیک شده است.
وی افزود: به دلیل فشردگی زمانی، تلاش برای تجربه مجدد یك فرآیند تولید بهینه در ساخت انیمیشن، در حال انجام است و مراحل تولید تا حد ممكن به طور موازی پیش می رود.
جعفری ادامه داد: «فیل‌شاه» محصول گروه «هنر پویا» به کارگردانی هادی محمدیان است که از اوایل دی ماه ۹۴ رسما کلید خورده و در تلاشیم تا این انیمیشن را به جشنواره سی و پنجم فیلم فجر برسانیم و همچنین بنا داريم در زمان مناسبی درسال ۹۶ اکران آن را انجام دهیم.
تهیه کننده انیمیشن سینمایی «فیل‌شاه» درخصوص مخاطب این اثر گفت: مخاطبین «فیل‌شاه» به نسبت «شاهزاده روم» شامل گروه سنی پایین تری می شود و تمرکز بیشتری بر گروه کودک دارد.
شايان ذكر است کار نگارش فیلمنامه این اثر را محمدباقر مفیدی کیا، علی محمد رمضان پور و هادی محمدیان زیر نظر شورای فیلمنامه نویسی گروه «هنر پویا» برعهده داشتند. مهدی پاکدل مدیریت تولید، حسن ایوبی تدوین و حسين مهدوی صداگذاری این انیمیشن را برعهده خواهند داشت.
در توضیح اولیه ای كه راجع به داستان «فیل‌شاه» توسط روابط عمومی این فیلم منتشر شده، آمده است: «در جنگلی در آفریقا رئیس گله فیل ها صاحب فرزندی می ‌شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «فیل‌شاه» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می ‌شود…»
گفتنی است؛ گروه هنر پویا اولین كنسرسیوم فرهنگی هنری است كه در بخش خصوصی، توسط موسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوك افلاكیان با شعار «فرزندانتان را آسوده خاطر به سینما بیاورید» پایه گذاری شد و در اولین قدم انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» را با این شعار به بازار عرضه کرد که توانست عنوان سومین فیلم پربیننده سال ۹۴ را از آن خود کند.

 

طراحی مراحل نهایی کاراکترها و لوکیشن‌های «فیل‌شاه»
دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو