باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » بازگشت شرک به سینما+سری جدید فیلم شرک+عکس

بازگشت شرک به سینما+سری جدید فیلم شرک+عکس

با فروش کمپانی دریم‌ورکس به کامکست، مالک جدید «شرک» را به سینما بازمی‌گرداند.
«شرک» به سینما بازمی‌گردد
بازگشت شرک به سینما+سری جدید فیلم شرک+عکس

کمپانی دریم‌ورکس سال ۲۰۰۱ انیمیشن‌ «شرک» را به سینما ارائه کرد. این انیمیشن خیلی زود جای خود را در دل هواداران فیلم‌های پویانمایی باز کرد.

پس از اعلام خبر فروش دریم‌ورکز به کمپانی کامکست یکی از پرسش‌های مطرح این بود که آیا مالک جدید دریم‌ورکز «شرک» را به سینما بازمی‌گرداند؟ بله براساس گفته‌های استیو بورک یکی از مدیران ارشد کامکست در نیویورک امکان بازگشت «شرک» به سینما بسیار است.

کامکست که مالک کمپانی یونیورسال نیز هست، برای خرید دریم‌ورکس به قیمت ۳٫۸ میلیارد دلار به توافق رسیده است. یونیورسال ساخت انیمیشن موفق «من نفرت‌انگیز» را در کارنامه دارد.

نخستین قسمت از انیمیشن «شرک» با صداپیشگی مایک میرز، کامرون دیاز و ادی مورفی سال ۲۰۰۱ اکران شد و با فروش جهانی ۴۸۴٫۴ میلیون دلار به کار خود خاتمه داد. «شرک ۲» سه سال بعد ۹۲۰ میلیون دلار فروخت و «شرک ۳» سال ۲۰۰۷ به فروشی برابر با ۷۹۹ میلیون دلار دست یافت. آخرین قسمت از این انیمیشن سال ۲۰۱۰ اکران شد و ۷۵۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشت.

هدف کامکست از خرید دریم‌ورکس علاوه بر ساخت فیلم‌هایی برای کودکان و نوجوانان، ساخت پارک‌های تفریحی با استفاده از کاراکترهای معروف این کمپانی و ارائه محصولات مختلفی با استفاده از آن‌ها است. بورک اعلام کرد که دریم‌ورکز پس از این هر سال تا چهار فیلم به بازار عرضه خواهد کرد.

بازگشت شرک به سینما+سری جدید فیلم شرک+عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو