هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » ۲ نفر متجاوز مشهدی ، گرگ های زرد اعدام شدند +عکس

۲ نفر متجاوز مشهدی ، گرگ های زرد اعدام شدند +عکس

دو مرد متجاوز شهر مشهد که به گرگ های زرد معروف شده اند صبح امروز در میدان حافظ واقع در ابتدای سیدی مشهد اعدام شدند..

اعدام گرگ های زرد در مشهد

حکم اعدام متجاوزان به عنف معروف به گرگ های زرد صبح امروز در میدان حافظ واقع در ابتدای سیدی مشهد درملأعام اجرا شد.

دو متهم پرونده گرگ های زرد بانام های «عین» و «الف» از ۱۹آبان ماه سال۱۳۹۴ اعمال مجرمانه خود را آغاز کرده و با استفاده از یک تاکسی زردرنگ بین شهری دختران را در دام خود انداخته و طعمه اهداف پلید خود می کردند.

بر پایه این گزارش کار آگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی کار خود را در این پرونده آغاز و پس از یک ماه این دو متهم که ۲۴ و ۲۵ ساله بودند را شناسایی و دستگیر کردند.

متهمان پرونده گرگ های زرد در بازجویی های انجام شده به سه فقره تجاوز به عنف به دختران جوان که از آنان شکایت به عمل آمده بود، اعتراف کردند.

لازم به یادآوری بوده متهمان این پرونده در بازجویی های خود در یک مورد تجاوز به عنف از همراهی جوانی ۱۸ ساله یادکردند که پس از اعترافات آن ها و پیگیری های پلیس، متهم سوم پرونده نیز دستگیر و در حال حاضر پرونده وی در حال رسیدگی است.

تحقیقات از متهمان طی ۲۵ روز در دادسرای مشهد انجام و در شعبه پنج دادگاه کیفری خراسان رضوی مورد رسیدگی قرار گرفت.

دو متهم پرونده در چندین جلسه دادگاه به صراحت به تجاوز به دختران جوان توسط تاکسی زردرنگ اعتراف و لذا قاضی پرونده رای به اعدام آنان درملا عام داد.

صبح امروز دو متهم پرونده گرگ های زرد به جرم تجاوز به عنف در میدان حافظ با حکم صادره و تائید شده در شعبه ۲۸ دیوان عالی کشور به دار مجازات درملأعام آویخته شدند.

لازم به ذکر بوده پس از اعدام گرگ های زرد جمعیت حاضر با شعار «نیروی انتظامی تشکر، تشکر» از جدیت پلیس در برقراری امنیت قدردانی کردند.

دانلود
امتیاز 4.29 ( 7 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو