امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » مجری تلویزیونی جیمی کیمل +کوچولوی رئیس+عکس

مجری تلویزیونی جیمی کیمل +کوچولوی رئیس+عکس

جیمی کیمل مجری سرشناس تلویزیونی با انیمیشن کامپیوتری تازه کمپانی دریم ورکز همکاری می کند. «کوچولوی رئیس» این روزها در مرحله پایانی تولید قرار دارد.
مجری تلویزیونی در کنار «کوچولوی رئیس»
مجری تلویزیونی جیمی کیمل +کوچولوی رئیس+عکس

 کیمل صدای خود را به پدر دو کاراکتر اصلی داستان قرض می دهد. او اولین بار است که با یک انیمیشن سینمایی همکاری می کند.

فیلم نامه اقتباسی این کمدی اکشن ماجراجویانه، با نگاهی به داستان مصور ماریا فرازی به همین نام نوشته شده و تام مک گرات کارگردان آن است.

خط اصلی داستان فیلم در باره پسر هفت ساله ای است که به برادر بزرگ ترش حسادت می کند. دلیل حسادت، توجه ویژه ای است که پدر و مادرشان به فرزند بزرگ تر دارند.

روابط خصمانه دو برادر رو به بهبود و همکاری می رود و این زمانی است که آن ها متوجه می شوند یک آدم بدطینت، قصد نابود کردن عشق و محبت بین انسان ها را دارد.

در این راه، گروهی از کاراکترهای جورواجور و غیرمتعارف به کمک دو برادر می آیند و البته، پدر و مادر آن ها هم نقش مهمی در ماجراهای فیلم پیدا می کنند.

آلک بالدوین و پاتن اوسوالت به جای دو برادر داستان فیلم صحبت می کنند و استیو بوسمی، صدایش را در اختیار کاراکتر منفی ماجرا می گذارد.

به نوشته امپایر آنلاین، لیزا کودرو کمدین مطرح تلویزیونی که با مجموعه «دوستان» به شهرت زیادی رسید، به جای کاراکتر مادر بچه ها حرف می زند.

«کوچولوی رئیس» برای نمایش عمومی در اواسط ماه آوریل سال آینده میلادی آماده می شود. برای تولید این انیمیشن، رقمی حدود ۸۰ میلیون دلار خرج شده است.

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو