گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » چرا بازیگران کودک در بزرگسالی حضور موفقی ندارند؟+فرزندان بازیگران+عکس

چرا بازیگران کودک در بزرگسالی حضور موفقی ندارند؟+فرزندان بازیگران+عکس

شهرزاد عبدالمجید بازیگر سینما و تلویزیون از دلایل عدم موفقیت بازیگران کودک در دوران بزرگسالی گفت.
چرا بازیگران کودک در بزرگسالی حضور موفقی ندارند؟
چرا بازیگران کودک در بزرگسالی حضور موفقی ندارند؟+فرزندان بازیگران+عکس

شهرزاد عبدالمجید بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص بازیگرانی که در کودکی حضور موفقی در عرصه هنرهای نمایشی دارند اما نمی توانند این موفقیت را در بزرگسالی تکرار کنند و ناگزیر از صحنه حذف می شوند، گفت: فکر می‌کنم یکی از دلایل اصلی وقوع چنین اتفاقی زمان فیلم برداری پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی است که با زمان مدرسه رفتن و درس خواندن بچه ها تداخل می‌کند و خانواده‌ها با این موضوع مشکل دارند.

وی ادامه داد: دلیل دیگر اینکه بچه‌ها به یکباره رشد می‌کنند و چهره شان عوض می‌شود که باعث می‌شود نتوانند کار کنند؛ همچنین سختی کار در محیط‌های سینمایی آن‌ها را اذیت می‌کند و تاب و توان زیادی می‌خواهد که در کنار رفتن این بچه‌ها بی‌تاثیر نیست.

بازیگر «تب سرد» در بخش پایانی صحبت هایش درباره راهکار حفظ کودکان با استعداد در دنیای بازیگری عنوان کرد: ساخت فیلم‌های سینمایی که رده‌های مختلف سنی از خردسالی و نوجوانی تا میان سالی و پیری را در بر گیرد می‌تواند به حل این معضل کمک کند که متاسفانه تعداد این فیلم‌ها خیلی کم است.

گفتنی است؛ شهرزاد عبدالمجید به تازگی در سریالی به نام «چارسو» به ایفای نقش پرداخته است که به زودی از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

چرا بازیگران کودک در بزرگسالی حضور موفقی ندارند؟+فرزندان بازیگران+عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو