به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار حوادث » انفجار مینی‌بوسی در کابل+چندین کشته و زخمی+ تصاویر

انفجار مینی‌بوسی در کابل+چندین کشته و زخمی+ تصاویر

یک مینی‌بوس در جاده اصلیِ پایتخت افغانستان به سمت شهر جلال‌آباد، منفجر شد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از بخش فارسی پایگاه خبری شبکه پرس تی وی، منابع امنیتی افغان از انفجار یک مینی‌بوس در جاده اصلیِ کابل، پایتخت افغانستان به سمت شهر جلال‌آباد در شرق این شهر خبر می‎‌دهند.

خبرگزاری رویترز روز دوشنبه (۳۱ خرداد) به نقل از یک شاهد نوشت چندین نفر در جریان این حادثه کشته شده‌اند و ده‌ها آمبولانس در محل انفجار حضور دارند.

برخی منابع محلی از کشته شدن دست‌کم ۲۰ نفر از جمله چندین نپالی خبر می‌دهند.

هنوز هویت مسافران این مینی‌بوس مشخص نشده است. یکی از مقامات پلیس به خبرگزاری رویترز گفت که این وسیلۀ نقلیۀ زرد رنگ، حامل کارکنان دولتی بوده است، در حالی که به گفتۀ یکی دیگر از نیروهای امنیتی، مسافران این مینی‎بوس پیمانکارانِ امنیتیِ نپال بوده‌اند.

وزارت کشور افغانستان اعلام کرد در حمله انتحاری به یک مینی‌بوس حامل نیروهای امنیتی خارجی در کابل دست‌کم ۱۴ نفر کشته شدند.

سخنگوی وزارت کشور افغانستان نیز اعلام کرد در حمله انتحاری به مینی بوس حامل نیروهای امنیتی نپالی در جاده کابل به جلال آباد، دست‌کم ۱۴ نفر کشته و ۸ نفر زخمی شدند.

از سوی دیگر،  سخنگوی طالبان، در شبکه‌های اجتماعی مسئولیت حمله به مینی بوس حامل نیروهای امنیتی خارجی در افغانستان که آن‌ها را «نیروهای متجاوز» خواند، برعهده گرفت.

انفجار مینی‌بوسی در کابل چندین کشته در پی داشت

انفجار مینی‌بوسی در کابل+چندین کشته و زخمی+ تصاویر

انفجار مینی‌بوسی در کابل چندین کشته در پی داشت

انفجار مینی‌بوسی در کابل+چندین کشته و زخمی+ تصاویر

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو