نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » دومین برکناری حقوق نجومی/مدیرعامل بانک رفاه برکنار شد

دومین برکناری حقوق نجومی/مدیرعامل بانک رفاه برکنار شد

دومین برکناری حقوق نجومی/مدیرعامل بانک رفاه برکنار شد

 

 

 

%image_alt%

 

در پی موضع گیری رهبر معظم انقلاب در مورد حقوق های نجومی برخی مدیران دولتی و تاکید رئیس جمهور و معاون اول وی مبنی بر برکناری متخلفان، شنیده ها حاکی از آن است که مدیرعامل بانک رفاه از سمت خود عزل شده است.

 پس از موضع گیری رهبر معظم انقلاب در مورد حقوق های نجومی برخی مدیران دولتی، شنیده ها حاکی از آن است که مدیرعامل بانک رفاه از سمت خود عزل شده است.بر اساس این گزارش علی صدقی توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیرعاملی بانک رفاه کنار گذاشته شده است.بر اساس فیش حقوقی که از صدقی در رسانه ها منتشر شد وی به عنوان مدیرعامل بانکی که نام کارگران را یدک می کشد نزدیک به ۲۴۰ میلیون تومان حقوق دریافت کرده است.

شب گذشته نیز در همین راستا یک مقام مطلع و مسئول در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفته بود: این خبر به گوش ما در وزارتخانه نیز رسیده است، اما با توجه به در دسترس نبودن تلفن همراه وزیر تعاون این خبر را نه تکذیب و نه تایید می‌کنیم.

وی افزود: تا زمانی که موفق به برقراری تماس با وزیر نشویم از پاسخ به این سوال معذور هستیم.

به نظر می رسد صدقی آخرین قربانی رسوایی فیش های حقوقی نباشد و باید منتظر استعفای اجباری و برکناری برخی دیگر از مدیران دولتی از جمله مدیرعامل صندوق توسعه ملی بود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیات وزیران به موضوع اخیر حقوق‌های کلان اشاره کردند و فرمودند:«موضوع حقوق‌های نجومی، در واقع هجوم به ارزش‌هاست اما همه بدانند که این موضوع از استثناهاست و اکثر مدیران دستگاه‌ها، انسان‌های پاک‌دست هستند، اما همین تعداد کم نیز خیلی بد است و باید حتماً با آن برخورد شود.»

ایشان با اشاره به دستور رئیس‌جمهور به معاون اول برای پیگیری موضوع، خاطرنشان کردند: «این موضوع نباید شامل مرور زمان شود بلکه باید حتماً به صورت جدی پیگیری و نتیجه‌ آن به اطلاع مردم رسانده شود.»

پیش از این مدیرعامل بیمه مرکزی هم پس از افشای فیش حقوق از این سمت کنار گذاشته شد.

 

 

منبع : تسنیم

 

 

دومین برکناری حقوق نجومی/مدیرعامل بانک رفاه برکنار شد

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو