انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » متفرقه » امکان پرداخت تلفنی فطریه مهیا شد

امکان پرداخت تلفنی فطریه مهیا شد

امکان پرداخت تلفنی فطریه مهیا شد

 

 

 

%image_alt%
%image_alt%
۱۳۹۵/۴/۷ ۱۱:۱۴ |
کد خبر: ۵۲۱۲۳۹

امکان پرداخت تلفنی فطریه مهیا شد

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در حال حاضر امکان پرداخت تلفنی فطریه برای شهروندان تهرانی فراهم شده است.

به گزارش گروه  اجتماعی خبرگزاری دانشجو، محمد هادی صیف گفت: مقرر شده برای عید فطر امسال، ۲۵۰ هزار پاکت مخصوص فطریه در سطح شهر تهران توزیع شود.

 

وی افزود: افراد با دریافت این پاکت ها می توانند میزان فطریه مشخص شده را در اختیار کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار داده تا این مبالغ صرف موارد مشخص شود.%image_alt%

 

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران در پاسخ به این پرسش که فطریه های جمع آوری شده در چه بخش هایی هزینه می شوند؟، اظهارکرد: فطریه های جمع آوری شده صرف تامین معیشت، جهیزیه، کمک هزینه درمان، مسکن و تحصیل دانش آموزان نیازمند می شود.

 

صیف در خصوص میزان فطریه جمع آوری شده در سال گذشته خاطرنشان کرد: سال گذشته در استان تهران یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فطریه جمع آوری شد.

 

وی ادامه داد: بلافاصله بعد از عید فطر، پاکت‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) در میان افراد علاقه‌مند توزیع و پس از آن پاکت‌ها جمع‌آوری می‌شوند.

 

معاون توسعه مشارکت‌‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به فراهم بودن امکان واریز تلفنی فطریه‌ها اذعان کرد: شهروندان تهرانی می‌توانند با تماس با شماره تلفن ۷۳۵۵ و شماره گیری عدد ۱۵ فطریه خود را به صورت تلفنی پرداخت کنند.

 

 

امکان پرداخت تلفنی فطریه مهیا شد

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو