هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » حوزه خانواده همیشه جای کار دارد

حوزه خانواده همیشه جای کار دارد

حوزه خانواده همیشه جای کار دارد

 

 

من همیشه گفته‌ام که خانواده اولویت من است. اگر قرار است کار کنیم، بهتر است که در حیطه تخصصی خودمان باشد.

شعله قهرمانی مجری برنامه «همیشه خونه» در خصوص ویژگی‌های اجرا در این برنامه در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بیان کرد: «همیشه خونه» برنامه‌ای خانواده محور است که به لحاظ محتوا با برنامه‌هایی که تا کنون اجرا کرده ام، فرق چندانی ندارد. از طرفی تفاوت هایی نیزدر آن دیده می شود.

وی افزود: این برنامه خیلی به جزئیات معطوف نمی شود و بیشتر مسائل را به صورت کلی و عمومی مطرح می‌کند. محوریت اصلی آن ارائه سبک زندگی ایرانی اسلامی است. به طور مثال بخش آشپزی، رویکرد آموزشی دارد. در برنامه های خانواده محور بخش هایی تفریحی و سرگرمی هستند، اما در «همیشه خونه» شاهد چنین رویدادی نیستیم. این موضوع برای من خیلی جالب بود.

مجری «سیمای خانواده» اظهار داشت: حضور مجریان در کنار هم باعث شده است تا برنامه به خوبی پیش رود. در برنامه های قبلی مانند «سیمای خانواده» هم این گونه اجرا را تجربه کرده بودم.

قهرمانی تصریح کرد: من همیشه گفته ام که خانواده اولویت من است. اگر قرار است کار کنیم بهتر است که در حیطه تخصصی خودمان باشد. حوزه خانواده همیشه جای کار دارد و خسته‌کننده نیست.

وی در خصوص چگونگی بازخورد مخاطبان نسبت به «همیشه خونه» عنوان کرد: هنوز خیلی زود است راجع به این قضیه قضاوت کنیم. برنامه جوان است و تا شکل اصلی خود را پیدا کند، طول می کشد. به نوعی برنامه در حال آزمون و خطا است. گروه حرفه ای هستند، حتی جوان ها. به طور کل معتقدم باید قضاوت را بر عهده مخاطب گذاشت.

شعله قهرمانی در پایان خاطرنشان کرد: دوست دارم که بیننده ها تماشای این برنامه را از دست ندهند. اگر جایی برای رشد دارد به آن کمک کنیم تا برنامه جای خود را باز کند. همه عوامل با حسن نیت تمام مدت زیادی است که کار کرده اند

 

 

 

حوزه خانواده همیشه جای کار دارد

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو