نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار چهره ها » مریلا زارعی: برنامه رضا رشیدپور زرد است! + پاسخ جالب رشیدپور به وی

مریلا زارعی: برنامه رضا رشیدپور زرد است! + پاسخ جالب رشیدپور به وی

مریلا زارعی: برنامه رضا رشیدپور زرد است! + پاسخ جالب رشیدپور به وی

 

 

 

مریلا زارعی: برنامه رضا رشیدپور زرد است! + پاسخ جالب رشیدپور به وی

 

رضا رشیدپور با انتشار متنی در صفحه شخصی اش جواب مریلا زارعی که گفته بود برنامه رشیدپور زرد می باشد را داد!

پاسخ رشیدپور به مریلا زارعی

مریلا زارعی اخیراً در یک گفت‌وگو با اشاره به حضورش در برنامه‌ای با اجرای رضا رشیدپور، گفت: من وقتی به برنامه رشیدپور رفتم فکر می‌کردم به برنامه‌ای می‌روم که قرار است در آن حرف‌های جدی و مهمی زده شود. درباره مسائل و مشکلات جامعه. اما در پلان اول دیدم که ‌ای‌داد بی‌داد من با مصاحبه‌ای شبه زرد و مسائل دیگری مواجه هستم.

رشیدپور چند روز پس از این اظهارات در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به زارعی پاسخ داد.

رشیدپور نوشت:
بانوی هنرمند سرکار خانم مریلا زارعی عزیز، سلام عرض می‌کنم. اظهار نظر سرکار عالی را در چندین خبرگزاری محترم مطالعه کردم و دانستم که برنامه‌های من را زرد خطاب فرموده‌اید.
حالا که پس از نزدیک به یک دهه کماکان گفتگوی کم‌نظیرمان در شب شیشه‌ای را به یاد دارید سبب افتخار من است. پس به عنوان یک برنامه‌ساز زرد – البته به تعبیر سرکار عالی – فاش می‌گویم که شما را بازیگری بسیار وزین و مؤدب می‌دانم و همواره توانایی‌تان در ایفای سخت‌ترین نقش‌ها را تحسین می‌کنم.

بی‌شک شما یکی از ارزنده‌ترین همکاران من هستید که همواره به‌حق درخشیده و به عشق مانا شده‌اید. پس در جنگ ابن روزهای رنگی، ترجیح می‌دهم که در حافظه‌ام سپید بمانید. چون شما را از جنس اشاره‌های درد می‌دانم و نه از بدجنسی کنایه‌های زرد. حالا یک دهه از آن شب متفاوت سپری شده و من ترجیح می‌دهم بدون استفاده از قلم‌موی زردرنگی که به من نسبت داده‌اید روی بوم سپید نگاه زلال شما و طرفداران باوقار و فرهیخته‌تان کلام ارادت و احترام بنویسم. بی‌هیچ رنگی و درنگی. و اتفاقاً با صدای بلند بگویم که مریلا زارعی اولین بازیگری بود که بااقتدار و اعتماد به نفس هنرمندانه به من کمک کرد که حداقل یک بار هم که شده، مفهوم هارد تاک واقعی را به مخاطبانمان نشان بدهیم. بانوی سبز اندیش ایرانی، این همکار زردتان همیشه ارادتمند شما باقی خواهد ماند. یا علی

 

 

 

مریلا زارعی: برنامه رضا رشیدپور زرد است! + پاسخ جالب رشیدپور به وی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو