کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حاشیه های والیبال ایران و آرژانتین در لیگ جهانی ۲۰۱۶

حاشیه های والیبال ایران و آرژانتین در لیگ جهانی ۲۰۱۶

حاشیه های والیبال ایران و آرژانتین در لیگ جهانی ۲۰۱۶

 

 

 

حاشیه های والیبال ایران و آرژانتین در لیگ جهانی 2016

 

دو تیم والیبال ایران و آرژانتین در آخرین بازی خود در لیگ جهانی والیبال به مصاف هم رفتند که این دیدار با حواشی جالبی همراه بود.

حاشیه های والیبال ایران و آرژانتین:

* قبل از آغاز دیدار ایران و آرژانتین، دیدار صربستان و ایتالیا برگزار شد که تماشاگران حاضر در ورزشگاه صرب ها را به شدت تشویق می کردند. برخلاف روزهای گذشته زایتسف(Ivan Zaytsev) هو نشد و تماشاگران او را هم تشویق کردند.

* دو ساعت به آغاز دیدار والیبال ایران و آرژانتین باقی مانده است اما حدود ۶ هزار هوادار تیم ملی در ورزشگاه آزادی حضور دارند که برخلاف بازی های قبل تاکنون استقبال خوبی به عمل نیامده است. ترافیک راه های منتهی به ورزشگاه آزادی و همچنین ورودی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی سبک و خلوت است.

* همانند دو بازی قبل بانوان ایرانی که همسر و خانواده های بازیکنان و کارکنان فدراسیون والیبال هستند و حدود ۳۰۰ نفر می شوند، در این دیدار هم به سالن ۱۲ هزار نفری آزادی آمده اند و تیم ملی ایران را تشویق و حمایت می کنند.

* یک ساعت به آغاز این دیدار باقی مانده است اما همچنان بعضی از سکوها خالی است و هنوز پر نشده است. حدود ۸ هزار هوادار تیم ملی ایران در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

* در ست پنجم دیدار ایتالیا و صربستان تماشاگران هم صربستان و هم ایتالیا را تشویق می کردند و هرکدام که به امتیاز می رسیدند خوشحالی می کردند.

* در دیدار والیبال ایران و آرژانتین بازیگران و هنرمندان بیشتری به سالن ۱۲ هزار نفری آزادی آمده اند و از تیم ملی والیبال ایران حمایت می کنند.

این خبر لحظه به لحظه به روزرسانی می شود…

 

 

 

حاشیه های والیبال ایران و آرژانتین در لیگ جهانی ۲۰۱۶

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو