پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » علیخانی: حواسم به سینماگران هست و از آنها حمایت می‌کنم

علیخانی: حواسم به سینماگران هست و از آنها حمایت می‌کنم

علیخانی: حواسم به سینماگران هست و از آنها حمایت می‌کنم

 

 

بعد از پخش برنامه جمعه شب «ماه عسل» برای برخی از اهالی سینما سوالی پیش آمد مبنی براینکه چرا محمدحسین مهدویان باید به برنامه پربیننده ای مثل ماه عسل بیاید.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بعد از پخش برنامه جمعه شب «ماه عسل» برای برخی از اهالی سینما سوالی پیش آمد مبنی براینکه چرا محمدحسین مهدویان باید به برنامه پربیننده‌ای مثل «ماه عسل» بیاید و درباره فیلمش صحبت کند. احسان علیخانی در پاسخ به این سوال گفت: ما قبل از «ایستاده در غبار» میهمانی به نام علیرضا محمودی داشتیم که ماجرای زندگی‌اش به شدت شبیه «ابد و یک روز» بود و من در همان قسمت از این فیلم هم یاد کردم و مردم را به تماشای آن ترغیب کردم.

او ادامه داد: قبل تر از آن از فیلم «بارکد» مصطفی کیایی در برنامه یاد کردم که همه بروند و تماشا کنند. روز گذشته هم درباره فیلم «دختر» آقای میرکریمی صحبت کردیم. اما اگر درباره ایستاده در غبار ویژه تر بحث شد، به خاطر این بود که سوالی برای همه ما مطرح شده و آن هم درباره آینده حاج احمد متوسلیان و همراهانش بعد از آن سفر است. درواقع ما در «ماه عسل» ایستاده در غبار را ادامه دادیم و با حضور مهدویان، پسر حاج محسن موسوی و دوستانش سعی کردیم پاسخ‌هایی برای سوالاتمان پیدا کنیم چون فیلم بدون پاسخ تمام شد و سرنوشت آنها نامعلوم بود.
علیخانی با اشاره به اینکه قصد ندارد تبعیضی برای فیلم‌ها قائل شود گفت: ما اصلا ًتبعیضی قائل نشدیم و درباره خیلی فیلم ها در «ماه عسل» حرف زدیم. در همان روزهای ابتدایی برنامه درباره جایزه بسیار خوب آقای اصغر فرهادی و شهاب حسینی صحبت کردم و بچه های ماه عسل هم، همه ایستادند و این دونفر را تشویق کردند.

این تهیه‌کننده و مجری با اشاره به اینکه همراه تهیه کنندگان سینماست اشاره کرد: تردید نکنید که ماه عسل کنار همه هنرمندان سینماست و از آنها حمایت می‌کند.

بنا بر گزارش روابط عمومی این برنامه، احسان علیخانی دو شب پیش نیز به رضا میرکریمی و فرهاد اصلانی برای جایزه ای که برای فیلم «دختر» نصیبشان شده بود تبریک گفت.

 

 

 

علیخانی: حواسم به سینماگران هست و از آنها حمایت می‌کنم

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو