اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » صوتی و تصویری » دانلود کلیپ » دانلود اجرای مسابقه استندآپ کمدی سروش صحت در خندوانه

دانلود اجرای مسابقه استندآپ کمدی سروش صحت در خندوانه

دانلود و مشاهده کلیپ اجرای طنز کمدی سروش صحت در مسابقه استند آپ کمدی “خنداننده برتر خندوانه”

سروش صحت اجرای کمدی خندوانه

استرس های یک رقابت که سوژه استندآپ کمدی سروش صحت شد

صحت در ادامه به قول خودش بگو بخندش را با بیان اینکه چرا لباس رسمی پوشیده آغاز کرد و گفت :

همه چیز به روز قرعه کشی برمی گردد ، وقتی آن روز به خانه رسیدم همه با چهره ای پرشور پرسیدند با کی افتادی؟ و وقتی اسم امین حیایی را گفتم نگاه ها ناگهان تغییر کرد و پسرم درجا بیان کرد که می بازی خوب!

مادربزرگم که آن جا بود نیز گفت به نظر من اگر استعفا بدی خیلی بهتره! و دوستم مقداری ملایم تر تنها برایم ابراز امیدواری کرد!

خلاصه همه با هم فکر کردیم که الان چه باید کنیم؟ و مادربزرگم با دیدن اجرای علی مسعودی پیشنهاد داد که با او تماس بگیرم و چند تا از خاطرات سربازی اش را قرض کنم.

وی در ادامه مکالمه صوتی اش با علی مسعودی را پخش کرد که ضمن آن در برابر مقاومت علی آقا ،اصرار می کرد تا لااقل آن دو صدای استارت زدن را به او یاد دهد ولی گویی این تلاش بی فایده بود و باز هم کاسه چه کنم چه کنم را بدست گرفت،تا اینکه مادربزرگ می گوید :

“تو برو، من به همسایه ها و اهل محل می گویم تا به تو رأی دهند؛ پسرش هم در مدرسه و دوستش در فضای مجازی این وظیفه را به عهده گرفتتند؛ اما وقتی بعد از ظهر اوضاع و احوال را جویا شد همه گفتند مردم خیلی دوستت دارند اما خوب حیایی بازیگره،مطرح تره و از این صحبت ها!

صحت افزود :

وقتی از دوستم حال و هوای فضای مجازی را پرسیدم، او هم اعلام کرد که عالی همه چیز خوب است و همه تو را دوست دارند! ؛ ولی وقتی کامنت های زیر عکسم را خواندم به این مطالب دست یافتم: چرا إنقدر پیر شدی؟ / فقط امیرمهدی ژوله! / کاشت موی صد درصد تضمینی!

اما در بین این ها نوشته ای بود که ابتدا بسیار امیدوارم کرد و آن این بود:

عزیزم مطمئن باش که تو تمام رقبایت را پشت سر می گذاری و اول می شوی…. قربانت،عمه پروانه !!!

در این جا بود که مادربزرگ اظهار داشت راهی جز پارتی بازی نمی ماند و من را به تماس با افرادی چون مهران مدیری، عادل فردوسی پور و هنرمندانی از این دست تشویق کردند؛ اما روی این کار را هم نداشتم تا اینکه پسرم گفت به پژمان جمشیدی زنگ بزن.

پژمان جمشیدی: من را قاطی این بازی ها نکن!

این کمدین در ادامه مکالمه بین خود و پژمان را هم بلند پخش کرد، جمشیدی در پاسخ به درخواست وی،گفت:باشه،اصلا این وظیفس که به دوستم کمک کنم، اما او هم با شنیدن نام رقیبش پا پس کشید و سروش ناچارأ نحوه ورواین فوتبالیست به سریال پژمان که توسط او بوده است را به میان آورد ، جمشیدی هم از او درباره ساخت پژمان دو پرسید و وقتی فهمید که هنوز وضعیت آن معلوم نیست،بیان کرد که او را قاطی این باز ی ها نکند!

سروش صحت در پایانِ تمام این راه ها خاطرنشان کرد: بالاخره روز موعود فرا رسید و در این روز اتفاقات خوبی برای من افتاد ، چرا که وقتی می خواستم به اینجا بیایم پسرم گفت:” برد و باخت اصلا مهم نیست ،من در هر حال دوستت دارم”،مادربزرگم با کلی دعای خیر همراهیم کرد و از من خواست تا لباس های مرتبی بپوشم و در آخر رفیقم ضمن آرزوی موفقیت بیان کرد که او هم دوستم دارد؛ و این چه قدر خوبِ که عده ای هستند که دوستمان دارند و ما هم دوستشان داریم.
این نویسنده که حدود دو دقیقه وقت هم اضافه آورده بود هنگام رفتنش تصریح کرد: به راه بادیه رفتن ،به از نشستن باطل/که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم و این وسع من بود

مشاهده آنلاین :

دانلود با حجم ۴۰ مگابایت

دانلود
امتیاز 4.50 ( 2 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو