اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » برترین های لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶

برترین های لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶

برترین های لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶

 

 

 

برترین های لیگ جهانی والیبال 2016

 

بهترین های لیگ جهانی والیبال در پایان دور نخست معرفی شدند که از ایران تنها سید محمد موسوی در دفاع روی تور بین نفرات برتر قرار دارد.

مرحله نخست لیگ جهانی والیبال برگزار شد و تیم ملی والیبال ایران با قرار گرفتن در رده هفتم از صعود به دور بعد بازماند. فدراسیون جهانی والیبال نفرات برتر این دوره از رقابت ها را اعلام کرد که از ایران سید محمد موسوی در دفاع در رده چهارم قرار گرفته است و توانسته جایی برای خود بین برترین ها پیدا کند.

در این آمار، دسته اول رقابت های لیگ جهانی امسال مورد بررسی فدراسیون جهانی قرار گرفته است.

* امتیازآورترین بازیکن:

تسوتان سوکولوف(Tsvetan Sokolov) بلغار با کسب ۱۵۵ امتیاز در رده نخست امتیاز آورترین بازیکنان مرحله گروهی قرار گرفت و در این بحش سید محمد موسوی با کسب ۹۷ امتیاز در رده پانزدهم قرار گرفته است.

* بهترین آبشارزن:

والاس ده سوزا(Wallace de Souza) از برزیل با ۵۵.۹۰ موفقیت در صدر قرار گرفته است و در این رده از ایران شهرام محمودی بهترین رده را با حضور در جایگاه بیست و یکم به خود اختصاص داده است که ۴۵.۶۰ میزان موفقیت او بوده است.

* بهترین دفاع روی تور:

‘وان دوورده’ بلژیکی در رده نخست قرار گرفته است و سید محمد موسوی در رده چهارم قرار گرفته است که این بهترین جایگاه یک ایرانی بین بهترین های لیگ جهانی است.

* بهترین زننده سرویس

لوکارلی(Ricardo Lucarelli Souza) ستاره تیم ملی برزیل در بین سرویس زننده ها، به عنوان بهترین انتخاب شد و سید محمد موسوی در این رده نیز بین ایرانی ها بهترین عملکرد را داشته است که در رده سی و چهارم قرار گرفته است.

* بهترین پاسور:

بنیامین تونیوتی(Benjamin Toniutti) از فرانسه در حالی به عنوان بهترین پاسور انتخاب شد که سعید معروف کاپیتان تیم ملی کشورمان در رده دوازدهم این رده بندی قرار گرفت. این در حالی است که او اغلب در بین برترین های این رده قرار داشت و حتی در صدر قرار می گرفت.

* بهترین توپ گیر:

گربیکوف(Jenia Grebennikov) فرانسوی در صدر این رده بندی قرار دارد و از ایران بهترین جایگاه به سعید معروف اختصاص گرفته است که در رده چهاردهم قرار گرفته است.

* بهترین دریافت کننده:

‘رافائل بوژک’ لهستانی رتبه نخست را به خود اختصاص داده است و از ایران مهدی مرندی در رده پانزدهم قرار گرفته است.

 

 

 

 

برترین های لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو