به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار چهره ها » سفر به کربلا در شب‌های قدر اتفاق ویژه ماه رمضان امسال بود

سفر به کربلا در شب‌های قدر اتفاق ویژه ماه رمضان امسال بود

سفر به کربلا در شب‌های قدر اتفاق ویژه ماه رمضان امسال بود

 

 

مجری برنامه «دعوت» درمورد چگونگی اجرای این برنامه و اتفاقات آن صحبت کرد.

زینب زارع مجری ویژه برنامه «دعوت» شبکه یک، در خصوص ویژگی های این برنامه و جزئیات اجرای آن در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهارداشت: استقبال هنرمندان از این برنامه و چالش بیش از حد انتظار ما بود. اصولا هنرمندان برای شرکت در برنامه‌ها انتخاب‌های گزیده شده‌ای دارند، اما بعد از شروع برنامه و تماس‌هایی که با هنرمندان داشتیم، در ادامه بسیاری تماس گرفتند و برای حضور در «دعوت» ابراز علاقه کردند.

زارع تصریح کرد: این بخش از برنامه و چالش کار خیر، عاملی برای جذابیت برنامه محسوب می‌شود و این یعنی برنامه دیده شده است. چراکه آیتم و بخش‌های مختلف در برنامه‌های دیگر نیز وجود دارند.

مجری برنامه «تصویر زندگی» در ادامه خاطر نشان کرد: فکر می کنم اگر زمان برنامه از ۴۵ دقیقه کمی بیشتر بود، جذابیت ها بیشتر هم می شد. اما با همین زمان نیز شاهد اتفاقات بسیار خوبی بودیم.

وی عنوان کرد: در اجرای این برنامه نیز سعی کردم نسبت به کارهای قبل بهتر باشم. به شکلی که در مورد مهمان ها و موضوعات برنامه مطالعه کردم و اطلاعات به دست آوردم. البته همسرم کمک های زیادی کرد.

زارع گفت: او در اجرا حمایت های زیادی از من می کند. مورد بعدی نقدی است که نسبت به کار من دارد.نقدی که بسیار کارساز است. در واقع تلاش می کند که کار من بهتر دیده شود. وی تنها کسی است که در کنار او به راحتی اجرا می کنم. خدا را شکر مردم نیز ما دونفر در کنار یکدیگر را پذیرفته اند.

مجری «دعوت» تأکید کرد: ماه رمضان امسال خیلی برایم وی‍ژه بود. در شب های قدر به زیارت امام علی(ع) و امام حسین(ع) مشرف شدیم. این اتفاق توفیقی بود که نصیب من شد و لحظات بسیار خوبی را برای من رقم زد.

وی در پایان بیان کرد: من در زندگی اجتماعی و خصوصی، ذهن پراکنده ای دارم. وقتی مدتی از اجرای برنامه می گذرد با آن اخت می‌شوم و فضا برایم بهتر می شود. به طور کل اجرا در کنار همسرم به من آرامش می دهد.

 

 

سفر به کربلا در شب‌های قدر اتفاق ویژه ماه رمضان امسال بود
دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو