تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » شوخی های حداد عادل با رهبر خامنه ای در برنامه خندوانه

شوخی های حداد عادل با رهبر خامنه ای در برنامه خندوانه

غلامعلی حداد عادل که مهمان برنامه «خندوانه» بود در بخشی از صحبت هایش هم روایت شوخی هایی که با رهبر معظم انقلاب کرده را باز گفت و هم از شوخ طبعی ایشان تعریف کرد…

غلامعلی حدادعادل خندوانه رامبد جوان

حدادعادل پس از اشاره رامبد جوان به نسبت فامیلی اش با مقام معظم رهبری گفت که من یکبار به شوخی خدمت آقا عرض کردم که من خودم را این‌طرف و ان‌طرف، این‌گونه معرفی می‌کنم و می‌گویم:

«من پدر بزرگ نوه‌های مقام معظم رهبری هستم.»

حداد عادل از شوخ طبعی مقام معظم رهبری هم تعریف و تمجید کرد و گفت:

«از زمانی که حضرت آقا رئیس جمهور بودند، من در مورد کتاب‌های درسی و تالیف آن با ایشان مشورت می‌کردم. چون حضرت آقا شب‌ها به درس و مشق فرزندانشان رسیدگی می‌کردند، با وجود مشغله‌ی فراوان، دیکته می‌گفتند برای فرزندانشان و در جریان کتاب‌های درسی بودند که ما تالیف می‌کردیم.»

او ادامه داد:

«یک‌بار درباره یک شعر بحث درگرفت که در کتاب درسی دوم دبستان باشد یا نباشد، من هم گفتم که کتاب را می‌برم خدمت حضرت آقا و از ایشان می‌پرسم که ببینیم نظرشان چیست؟ مقام معظم رهبری روزهای دوشنبه جلسه عمومی دارند، من هم روز دوشنبه خدمت ایشان رسیدم و کتاب فارسی دوم ابتدایی را دادم خدمت آقا، یک روحانی که دوست ما بود، حضور داشت، این دوست روحانی ما به شوخی گفت که آقای حداد برای حضرت آقا کتاب دوم آبتدایی را آورده‌اید که بخوانند. من هم گفتم، بله، کتاب اول ابتدایی را هم سال پیش برایشان آوردم. حضرت آقا هم فرمودند: ولی ما همچنان در اول وصف تو مانده‌ایم.»

دانلود
امتیاز 4.83 ( 6 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو