تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » مواظب باشید آب و برق قطع نشود !!

مواظب باشید آب و برق قطع نشود !!

استاندار تهران با هشدار به مشترکان پرمصرف آب و برق که اخطاریه دریافت کرده اند گفت: در صورت تداوم مصرف بی رویه با اتخاذ سیاست های پیشگیرانه، آب و برق این مشترکان قطع می شود.

53876_885

سیدحسین هاشمی در نشست فوق العاده بررسی وضعیت مصرف آب و برق که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط استان برگزار شد افزود: اقدامات ادارات کل آب و برق استان تهران برای کاهش مصرف، در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی اجرا می شود. وی با اشاره به آغاز فصل گرما، صرفه جویی مصرف انرژی در تابستان به ویژه در زمان اوج بار را ضروری دانست و تصریح کرد: تلاش می کنیم همچون دو سال گذشته، میزان مصرف آب و برق استان را مدیریت کنیم و با همکاری مردم، صنایع، دستگاه های اجرایی ملی و استانی بدون کمترین مشکل و قطعی آب و برق، تابستان را با آرامش بگذرانیم.

مواظب باشید آب و برق قطع نشود !!

هاشمی با اشاره به اینکه براساس گزارش ها در پاییز امسال با تاخیر در بارش ها مواجه هستیم گفت: با وجود اینکه مشکلی در تامین آب وجود ندارد اما با توجه به افزایش دمای هوا لازم است مشترکان، مصرف آب و برق را مدیریت کنند. استاندار تهران بر لزوم ارایه گزارش روزانه مصرف آب و برق استان تاکید کرد و گفت: قرار است در جلسه ای با وزیر نیرو، گزارشی از میزان مصرف انرژی استان تهران ارائه شود.

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو