باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » دعوای خونین در رختکن بازی پرسپولیس و عقاب

دعوای خونین در رختکن بازی پرسپولیس و عقاب

دفاع چپ، دروازبان و پدر دوقلوهای تیم فوتبال امید پرسپولیس مورد ضرب و شتم بازیکنان و سربازان هوادار تیم عقاب قرار گرفتند.

عکس درگیری فیزیکی خونین در پایان بازی روز گذشته پرسپولیس

این بازی که در زمین شماره ۲ ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد، با نتیجه یک ـ یک به پایان رسید. پرسپولیس که تا دقیقه ۳+۹۰ از حریف خود پیش بود، در این دقیقه روی یک ضربه پنالتی مشکوک دروازه خود را گشوده دید.

بعد از بازی برخوردی بین سعید نعیم آبادی مربی تیم امیدهای پرسپولیس و دروازه بان تیم عقاب پیش آمد.

یعقوب فاطمی مقدم سرپرست تیم امید پرسپولیس گفت:

بعد از پایان بازی دروازه‌بان عقاب حرفی به سعید نعیم آبادی زد که ظاهرا زشت بود و ما شنیدیم که نعیم آبادی به او می‌ گوید بچه خجالت بکش تو جای بچه من هستی.

وقتی فاصله بین گلر عقاب و نعیم آبادی کم شد حدود ۱۵ سرباز که طرفدار تیم عقاب بودند برای حمایت از گلر جنجالی خود به سمت محل درگیری رفتند و متعاقبا بازیکنان تیم امید پرسپولیس وارد مهلکه شدند. در این لحظه سجاد شجاعی دفاع راست سال گذشته تیم ما که خودمان رضایتش را برای عقاب صادر کردیم به سمت گلر تیم ما رضا جهش رفت و با مشت محکم ورزشگاه را غرقابه خون کرد ضمن اینکه دفاع چپ ما محمدرضا هاشمی هم روی ضربات بازیکنان حریف دچار خون مردگی و آثار شدید ضربات مشت و لگد روی کتف و کمر او هست.

این دو به کلانتری شماره ۱۰۷ در فلسطین رفتند و رسما شکایت کردند و با حکم کلانتری به پزشکی قانونی خواهند رفت. ضمنا پدر دوقلوهای تیم یعنی احسان و ایمان سربازی که در تمام بازی ها از بازی های امید پرسپولیس تصویر می‌ گرفت، مورد هجوم حریف قرار گرفت و سربازهای طرفدار تیم حریف که دیدند از صحنه ضرب و شتم آنها تصویر گرفته شده است، دوربین او را از دستش گرفته و او را هم مضروب کردند و آقای سربازی هم جزو شاکیان پرونده است.

حرف های فاطمی مقدم تمام شد، بعد از صحنه ضرب و جرح تماس او با پلیس ۱۱۰ پایان دهنده این درگیری زشت بود که قطعا هیات فوتبال تهران در روزهای آینده باید راه حل عاجلی برای کم کردن این درگیری ها پیدا کند.

دانلود
امتیاز 2.00 ( 1 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو