کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » حاشیه های خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در اینستاگرام

حاشیه های خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در اینستاگرام

حمله کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام به صفحات رامبد جوان ، نگار جواهریان و سحر دولتشاهی در پی انتشار خبرهایی در مورد ازدواج رامبد و نگار

خبر ازدواج رامبد جوان و حمله برخی کاربران + عکس

مدتی است در فضای مجازی خبرهایی درباره ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان به گوش می رسد.

تاکنون رامبد جوان و نگار جواهریان این خبر را تائید نکرده اند اما عکس سلفی ای که رامبد جوان در اینستاگرام خود منتشر کرد، سبب شد تا این شایعه رنگ واقعیت به خود بگیرد و کاربران به صفحات این دو بازیگر و سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان هجوم برده و نظرات مختلفی را درباره این ازدواج اعلام کنند.

خبر ازدواج رامبد جوان و حمله برخی کاربران + عکس

چند روز بعد رامبد جوان عکس سلفی خود با نگار جواهریان را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرد اما همچنان کاربران با حضور در صفحه رامبد جوان و صفحه طرفداران نگار جواهریان و سحر دولتشاهی ابراز احساسات مثبت و منفی می کنند.

خبر ازدواج رامبد جوان و حمله برخی کاربران + عکس

برای مثال؛ بیش از ۱۳ هزار کامنت با ادبیات و لحن‌ها وپرسش‌های متفاوت که اکثر آنها حول شایعه ازدواج می‌گذرند. یکی تبریک می‌گوید یکی پرخاش می‌کند و ناسزا می‌گوید. یکی از لحظه آشنایی می‌پرسد و دیگری مدافع همسر سابق است. جالب است که کاربری کامنت گذاشته: «کامنتا عالی‌ان، خودشون یک استندآپ کمدی‌ان»!

کامنت های مردم در صفحه طرفداران نگار جواهریان

کامنت های مردم در صفحه طرفداران نگار جواهریان

 

 

کامنت مردم در اینستاگرام سحر دولتشاهی

کامنت مردم در اینستاگرام سحر دولتشاهی

این جنجال به جایی رسید که عده ای از طرفداران ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان با ایجاد کمپین فرهنگ سازی در فضای مجازی، در برابر توهین به این دو بازیگر واکنش نشان دادند.

ازدواج رامبد و نگار

 

امیدواریم این جنجال و شایعات از بین بروند و مردم فرهنگ استفاده از فضای مجازی را بیاموزند و در زندگی شخصی بازیگران و هنرمندان دخالت نکنند چراکه با گسترش فضای مجازی، شایعه سازی برای هنرمندان، ورزشکاران و مسئولین اوج گرفته و به سرعت در بین مردم پخش می شود.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

دانلود
امتیاز 1.00 ( 1 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو