هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » تفریح و سرگرمی » تاریخ ، زمان و ساعت کنسرت های فصل پاییز سال ۹۴

تاریخ ، زمان و ساعت کنسرت های فصل پاییز سال ۹۴

3581611_201

گروه دارکوب

چهارشنبه ۱ مهر ۹۴ ساعت ۲۱:۳۰ در سالن برج میلاد با حضور هنرمندان میهمان ابراهیم علوی، حسین شریفی، هومن نامداری، احسان نی‌زن، احسان عبدی‌پور، محسن خاش، و حمید اکبری اجرا می‌رود. لازم به ذکر است که قیمت بلیت برای کنسرت گروه دارکوب از ۵۰/۰۰۰ تومان تا ۱۲۰/۰۰۰ تومان در سایت‌های مختلف ذکر شده است.

کنسرت رحیم شهریاری

۲ مهر واقع در سالن میلاد نمایشگاه ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در دو سانس برگزار خواهد شد. همچنین قیمت بلیت‌ها از ۴۵/۰۰۰ تومان تا ۱۵۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت علیرضا قربانی

۲ مهر واقع در سالن شهیدان‌نژاد فلاح (کرج)، ساعت ۲۱:۳۰٫ لازم به ذکر است که فروش بلیت در هیچ سایتی صورت نگرفته است.

کنسرت مهدی احمدوند

۴ مهر واقع در سالن میلاد نمایشگاه ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود، همچنین قیمت بلیت‌ها از ۴۵/۰۰۰ تومان آغاز و به ۱۵۰/۰۰۰ تومان ختم می‌شود.

کنسرت مهدی مقدم

۵ مهر ساعت ۲۱:۳۰ واقع در سالن نمایشگاه برگزار می‌شود که قیمت بلیت‌ها در سایت‌های مختلف از ۴۵/۰۰۰ تومان تا ۱۵۰/۰۰۰ ذکر شده است.

کنسرت مهدی یراحی

۶ مهر ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ واقع در سالن میلاد نمایشگاه اجرا می‌شود که قیمت بلیت‌ها در سایت‌های مختلف از ۴۵/۰۰۰ تا ۱۵۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت حمید عسکری

سه‌شنبه ۷ مهر ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می‌شود و همچنین قیمت بلیت برای این کنسرت از ۴۰/۰۰۰ تومان تا ۱۲۰/۰۰۰ ذکر شده است.

کنسرت احسان خواجه امیری

که با استقبال بی‌نظیر طرفدارانش مواجه شده در ۴ سانس ۷ و ۸ و ۹ و ۱۰ مهر ساعت ۲۰:۳۰ در تالار وزارت کشور اجرا خواهد شد. لازم به ذکر است که قیمت بلیت‌ها از ۴۰/۰۰۰ تومان تا ۱۲۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت‌ محسن یگانه

۱۰ و ۹ مهر در ۴ سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ واقع در سالن میلاد نمایشگاه اجرا خواهد شد. لازم به ذکر است قیمت بلیت‌ها در سایت‌های مختلف از ۴۰/۰۰۰ تومان تا ۱۲۰/۰۰۰ تومان عنوان شده است.

کنسرت محمد علیزاده

۱۱ و ۱۲ مهر در ۴ سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ واقع در سالن میلاد نمایشگاه برگزار خواهد شد. قیمت بلیت‌ها از ۴۰/۰۰۰ تومان تا ۱۱۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت امید حاجیلی

۱۳ مهر ۱۸:۳۰ و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه اجر می‌شود. لازم به ذکر است که قیمت بلیت تعیین شده برای این کنسرت از ۴۵/۰۰۰ تومان تا ۱۵۰/۰۰۰ تومان عنوان شده است.

کنسرت احسان حق شناس

چهارشنبه ۱۵ مهر ساعت ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه اجرا می‌شود. قیمت بلیت از ۴۰/۰۰۰ تومان تا ۱۱۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت فریدون آسرایی

جمعه ۱۷ مهر ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می‌شود. بهای بلیت‌ها از ۴۵/۰۰۰ تومان تا ۱۵۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت بنیامین بهادری

شنبه ۱۸ مهر ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲/۰۰ واقع در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می‌شود، قیمت بلیت‌ها در سایت‌های مختلف از ۴۵/۰۰۰ تومان ۱۱۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت رضا یزدانی

یک‌شنبه ۱۹ مهر ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲ واقع در سالن میلاد نمایشگاه اجرا می‌شود. همچنین قیمت بلیط‌ها از ۴۵/۰۰۰ تومان تا ۱۱۰/۰۰۰ تومان در سایت‌های مختلف ذکر شده است.

کنسرت رادیو «دستا»

۷ و ۸ مهر ساعت ۲۱ در سالن فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود که محمد‌رضا سبکتکین سرپرستی گروه را بر عهده دارد. همچنین قیمت بلیت‌ها در سایت‌های مختلف ۶۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت سیمین غانم «ویژه بانوان»

چهارشنبه و پنجشنبه ۸ و ۹ مهر ساعت ۲۱ در سالن تالار وحدت اجرا می‌گردد. لازم به ذکر است که قیمت بلیت‌ها از ۳۰/۰۰۰ تومان تا ۹۰/۰۰۰ تومان عنوان شده است.

کنسرت رسیتال گیتار پیمان شهرامی

۱۰ مهر در سالن رودکی برگزار می‌شود، و همچنین قیمت بلیت در سایت‌های مختلف ۲۰/۰۰۰ تومان عنوان شده است.

کنسرت گروه «یاوران»

جمعه ۱۰ مهر ساعت ۹ به سرپرستی و آهنگسازی نوشین عقیلی و خوانندگی فرهاد رشیدی در سالن فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود. همچنین قیمت بلیط ۵۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

برنامه کنسرت شهرستان ها  :

کنسرت رضا صادقی

او ۲ و ۳ مهر در ۶ سانس برگزار می‌شود. ساعت اجرای برنامه ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ واقع در تالار انتظار کرمانشاه است. قیمت بلیت‌ها در سایت‌های مختلف منتشر می‌شود.

کنسرت‌ مهدی یراحی

۲ مهر در سالن هلال احمر ساری، ساعت ۲۱ اجرا می‌شود. همچنین بهای بلیت در سایت‌های مرتبط عنوان می‌شود.

کنسرت مهدی احمدوند

۹ و ۱۰ مهر در «تالار انتظار» کرمانشاه اجرا می‌شود. لازم به ذکر است قیمت بلیت‌ها هنوز تعیین نشده است.

دانلود
امتیاز 3.00 ( 1 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو