بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » روانشناسی » کیک عشق/ احساسات زنها نسبت به عشق / روابط عاشقانه

کیک عشق/ احساسات زنها نسبت به عشق / روابط عاشقانه

download (4)

 • کیک عشق
  تمثیل کیک عشق بخوبی نشانگر ذهنیت و احساسات زنها نسبت به عشق می باشد:
  دو دایره را تصور کنید .اولی نشانگر دایره ی خوداگاهی یک مرد و دومی نشانگر خوداگاهی یک زن است. حال تصور کنید که برشی از هر دو دایره حذف شده باشد درست مثل یک برش کیک ،در حدود یک دهم کل دایره در دایره ی مختص به مرد ،برش حذف شده درصد خوداگاهی او از تمرکز و الویت او بر روی عشق و روابط صمیمی است. مابقی یا به عبارتی نه دهم باقی مانده تمرکز و الویت او برروی کار شغل علایق پروژه ها و دیگر فعالیت های اوست.
  این در حالی است که در دایره مربوط به زن ،وضع دقیقا نقطه ی مقابل دایره ی مرد است.بدین معنا که برش نازک تمرکز او بر روی کار علایقو پروژه هاست و نه دهم باقی مانده تمرکز او برعشق،زندگی خانوادگی و روابط او.
  نکته: کیک عشق نشانگر مدت زمانی نیست که صرف عشق یا دیگر فعالیت های خود میکنیم بلکه صرفا تصویری است ذهنی از میزان درون گرایی زن ها.
  برای مثال: ممکن است زن شاغل باشد. حال چه در داخل و چه در خارج از خانه ، و به همان تعداد ساعاتی که شوهرش سرکار است اونیز مشغول شغل خود باشد. بنابراین تمثیل کیک عشق به این معنا نیست که او یک دهم وقت خود را صرف کارش کرده است و بقیه ی را صرف خرید لباس خواب زنانه ، نوشتن شعرهای عاشقانه وخیالبافی درباره شوهرش می کند.اما می توانید شرط ببندید هنگامی که برسر کار خود است بیشتر از انکه شوهرش به او فکر کند اوبه شوهرش فکر می کند و هر روزه وقوف و آگاهی بیشتری نسبت به تغییرات ریتم روابطشان دارد و در مقایسه با شوهرش بیشتر خواهان ارتباط و نزدیکی و صمیمیت است.
  نکته ی مهم و قابل توجه: خوداگاهی ،افکار و احساسات زن ها به طرزی طبیعی و غریزی همگی روی عشق متمرکز هستند.

کیک عشق/  احساسات زنها نسبت به عشق / روابط عاشقانه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو