در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » نتایج مبارزه در گروه D آی‌تی‌رسان کاپ: صعود نماینده سامسونگ و هواوی!

نتایج مبارزه در گروه D آی‌تی‌رسان کاپ: صعود نماینده سامسونگ و هواوی!

در گروه چهارم رقابت‌های آی‌تی‌رسان کاپ، ۴ گوشی سامسونگ S7 Edge، هواوی میت ۸، سونی اکسپریا Z5 پریمیوم و ایسوس ذن‌فون زوم حضور دارند، گروهی که در آن ۴ محصول با ملیت‌های مختلف به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند.

حال در اینجا قصد داریم تا نتایج رقابت‌های این گروه را در مسابقاتی که با یکدیگر داشتند مرور کرده و ببینیم در پایان کدام مدل‌ها قادر به صعود از دور اول این مسابقات خواهند شد.

نتایج دور اول

در نخستین بازی این گروه، دو گوشی سامسونگ گلکسی S7 Edge و سونی اکسپریا Z5 پریمیوم در رقابتی حساس به مصاف یکدیگر رفتند تا رقابتی جذاب و دیدنی بین دو گوشی پرچم‌دار اندرویدی شکل بگیرد.

s7-z5-12

در پایان این رقابت جذاب، گوشی سامسونگ توانست از مجموعه ۲۶۰۴ رای انداخته شده به صندوق از سوی کاربران، ۱۲۵۸ رای را از آن خود کند و در سوی مقابل، Z5 پریمیوم به ۱۰۶۸ رای دست یافت. ۲۷۸ نفر هم به تساوی این دو مدل حکم دادند تا در نهایت S7 Edge موفق شود که ۳ امتیاز این رقابت را از آن خود کند.

مقایسه سامسونگ گلکسی S7 Edge با سونی اکسپریا Z5 پریمیوم: دیو و دلبر!

رقابت دوم بین دو اسمارت هواوی میت ۸ و ایسوس ذن‌فون زوم در گرفت تا این گوشی‌های جینی و تایوانی، رقابت جذابی را رقم بزنند.

Logo

برنده این رقابت که در همان ابتدا هم از حریفش پیش افتاد، میت ۸ بود که توانست ۱۰۳۶ رای در مقابل ۷۲۰ رای حریف را به‌دست بیاورد و ۳۵۰ نظری که به تساوی مسابقه نظر داشتند نیز کافی نبود تا بتواند جلوی پیروزی مقتدارنه نماینده هواوی را در این مبارزه بگیرد.

مقایسه هواوی میت ۸ و ایسوس ذن‌فون زوم: مبارزان شرقی!

به این ترتیب، با پایان یافتن دور اول در رقابت‌های گروه چهارم، نتایج زیر برای جدول رده‌بندی گروه D به‌دست آمد که جایگاه مدل‌ها، نسبت به درصد آرای آن‌ها تعیین شده است.

Group-Dهم اکنون مسابقات گروه D وارد دور دوم خود شده است تا ببینیم این بار کدام گوشی در مواجهه با حریف خودشان به برتری دست پیدا خواهد کرد.

نتایج دور دوم

رقابت اول در دور دوم گروه D، بین هواوی میت ۸ و سونی اکسپریا زد۵ پریمیوم بود، دو گوشی غول پیکر که از همان ابتدا برای همدیگر خط و نشان می‌کشیدند.

Sony Xperia Z5 VS Huawei Mate 8 (15)

گوشی هواوی میت ۸ که به‌نظر می‌رسد طرفداران زیادی هم در کشور ما دارد، توانست با اقتدار و کسب ۱۴۵۲ رای در مقابل ۱۱۰۵ رای حریف، خود را پیروز این رقابت نامیده و ۳۰۰ رایی که به تساوی این رقابت هم رای دادند باز جلوی کامیابی آن را نگرفت!

مقایسه سونی اکسپریا Z5 پریمیوم با هواوی میت ۸: اژدها علیه سامورایی!

در مسابقه دوم، نماینده ایسوس یعنی ذن‌فون زوم به سراغ قهرمان سامسونگ با نام S7 Edge رفت.

Asus Zenfone Zoom Vs Galaxy S7 Edge (17)

این مسابقه در ابتدای کار با نتیجه‌ای عجیب و پیشروی محصول ایسوس آغاز شد، اما هر چه زمان گذشت، نماینده سامسونگ فاصله را کم‌تر کرده و توانست با توجه به قابلیت‌ها و شهرتی که دارد، اسمارت‌فون ایسوس را پشت سر بگذارد و با کسب ۱۲۸۰ رای در مقابل ۱۲۲۴، پیروزی خودش را جشن گرفته و همچنان یکی از بخت‌های صعود لقب بگیرد.

مقایسه سامسونگ گلکسی S7 Edge با ایسوس ذن‌فون زوم: نبردی نابرابر!

پس از پایان دور دوم، دو محصول سامسونگ و هواوی به نوعی صعود خودشان را مسجل کرده و مسابقه بعدی آن‌ها برای تعیین سرگروه خواهد بود. گوشی‌های ایسوس و سونی هم جز حذف شدگان زود هنگام مسابقات هستند.

Group-D2

نتایج دور سوم و پایانی

در گروه D رقابت‌های آی‌تی‌رسان کاپ، دو گوشی گلکسی S7 Edge و هواوی میت ۸ صعود خودشان را پیش از این مسجل کرده بودند و تنها برای سرگروهی با یکدیگر بایستی به رقابت بر می‌خواستند.

mate-vs-s7-7

در این مسابقه که حواشی زیادی را نیز به همراه داشت، گوشی S7 Edge توانست تعداد آرای خودش را به ۱۰۶۸ برساند و محصول هواوی، ۹۴۱ رای سالم به‌دست آورد تا محصول سامسونگ بتواند رتبه نخست این گروه را از آن خودش کند.

مقایسه سامسونگ گلکسی S7 Edge با هواوی میت ۸: نبرد برنده‌ها!

در مسابقه بعدی که حالت تشریفاتی داشت، دو گوشی سونی اکسپریا Z5‌ پریمیوم و ایسوس ذن‌فون زوم در مقابل هم قرار گرفتند.

z5&zoom-logo

در این رقابت محصول سونی توانست با اختلاف نسبتا زیادی، گوشی ایسوس را پشت سر گذاشته و با کسب ۱۰۰۵ رای، اولین و البته آخرین پیروزی سونی در این رقابت‌ها را به دست بیاورد!

مقایسه سونی اکسپریا Z5 پریمیوم با ایسوس ذنفون زوم: دیدار تشریفاتی!

به این ترتیب و با پایان دور آخر مسابقات در گروه D آی‌تی‌رسان کاپ، دو گوشی S7 Edge سامسونگ و هواوی میت ۸ به مرحله حذفی رقابت‌ها راه یافتند.

Group-D3

مسابقات آی‌تی‌رسان کاپ را از اینجا دنبال کنید

hami2

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو