نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » صوتی و تصویری » دانلود کلیپ » دانلود اجرای سجاد افشاریان در مرحله دوم خنداننده برتر خندوانه

دانلود اجرای سجاد افشاریان در مرحله دوم خنداننده برتر خندوانه

دانلود کلیپ و فیلم کوتاه لحظه اجرای استندآپ کمدی کمدین سجادافشاریان در مرحله ۲ از مسابقه خنداننده برتر خندوانه شبکه نسیم

ماجراهای رد شدن سجاد افشاریان از دیوار در استند آپ کمدی خندوانه

سجاد افشاریان مرحله دوم خنداننده برتر خندوانه

سجاد افشاریان ابتدا خود را به نام ۰۲۱ معرفی کرد و علت آن را اینطور عنوان کرد :

ما چهار تا بچه ایم، جمال، کمال، من و آبتین عمو، که هر کدوم از ما به شهری رفتیم و مادرم برای تماس با ما از آن روستای دور افتاده مجبور بود تماس‌های متعددی با اپراتور، مرکز شهر و … داشته باشد، تا اینکه به خاطر کهولت سن بعد از مدتی جمال را با کد ۰۷۱ شیراز، کمال با کد ۰۵۴ سیستان و من که با زحمت به تهران آمده بودم را ۰۲۱ صدا می کرد.

این نویسنده در ادامه از تواناییش در رد شدن از دیوا‌ها گفت و اینکه با این توانایی چه کارهایی که انجام نداده، مثل بازی در تیزر‌ها و عاشق شدنش هنگام رد شدن از دیوار تئاتر شهر که مقابل دختری درآمد و دلباخته شد، کسی که الان بازیگر معروفی است ولی اسم نبرد!

در ادامه هم از ابرازعلاقه‌اش به این معشوقه و زندانی شدنش تعریف کرد و افزود:

بعد از این اتفاقات به سراغ پخش اشعارم در فضای مجازی رفتم و با اتفاقات جالبی روبه‌رو شدم، مثلا یکی کامنت میذاشت چشم‌هایت مثل مثلث ..

یا کی ورزشکار بود و نوشت :

وقتی چشمان تو حمله می‌کنند دفاع در یک سوم میانی است، من گل می‌زنم تو بگو آفساید! بعدهم می‌پرسد استاد چه طور بود؟ و من واقعا حرفی نداشتم جز اینکه پیجتو ببند و برو دنبال ورزش و او رفت و اتفاقا فوتبالیستی معروف شد که اسمش رو نمی‌گم، البته خودم هم پیجم رو بستم چون دیدم یک روز، عزیزی پست گذاشته خورشید بالا آمده از سر صبح، دلم درد می کند‌! و همین… شش هفت هزار تا لایک خورد، من بادیدن این اتفاق دچار بحران فلسفی و اجتماعی شدم، که او با این متن مثل من لایک می‌خورد برای همین من بیرون رفتم.

وی سپس تواناییش را در عرصه شعبده بازی به نمایش گذاشت و در بخشی از اجرایش به ناگاه از زخم های گذشته ای که هرکسی در زندگیش دارد گفت و متنی نامه گونه برای مادرش خواند، بعد هم با خنده‌ای گروهی سن را ترک کرد..

——

شما میتوانید از طریق لینک زیر اجرای استندآپ کمدی سجاد افشاریان را دانلود کنید..

دانلود با حجم ۴۶٫۷ مگابایت با سرعت بالا

دانلود
امتیاز 3.64 ( 11 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو