هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ملاقات قلعه نویی با برانکو/ در ملاقات قلعه نویی با برانکو چه گذشت؟

ملاقات قلعه نویی با برانکو/ در ملاقات قلعه نویی با برانکو چه گذشت؟

download (3)

 

وقتی پرسپولیس به تبریز سفر کرد تا با گسترش فولاد روبرو شود، نه برانکو ایوانکوویچ برنامه ای برای ملاقات با امیر قلعه نویی داشت و نه سرمربی تراکتور می خواست سرمربی پرسپولیس را به شام یا ناهار دعوت کند اما وقتی برنامه پرسپولیس عوض شد و سرخپوشان بعد از پیروزی مقابل گسترش فولاد در تبریز ماندند تا با پرواز صبح به تهران برگردند، قلعه نویی از برانکو دعوت کرد شام را با هم باشند و برانکو هم به ملاقات سرمربی تراکتورسازی رفت.

آنها که خیلی اتفاقی با هم روبرو شده بودند خیلی زود صحبت های شان گل انداخت. در این دیدار، برانکو به قلعه نویی گفت: «شنیدم وقتی بین من و کارلوس کی روش اختلاف پیش آمد و بحث رسانه ای در گرفت، شما از من حمایت کردید و مصاحبه ای در حمایت از من انجام دادید. این مصاحبه شما به گوش من رسید. فارسی بلد نیستم و نمی توانم روزنامه را بخوانم اما دوستان ایرانی ام به من گفتند قلعه نویی از مواضع تو حمایت کرده است. واقعا ممنونم که این کار را انجام دادید و مطمئن هستم شما هم می دانید من برای منافع خودم حرف نزدم و بحث من منافع باشگاه ها و مربیان باشگاهی بود.»

قلعه نویی هم در جواب برانکو گفت: «من از شما حمایت نکردم. من فقط حرف حق را زدم و پرسیدم آیا برانکو هم به عنوان یک مربی حرفه ای چیزی نمی داند و باید به او هم بگوییم سنتی است چون از سرمربی تیم ملی انتقاد می کند؟ من احساس کردم شما منطقی حرف می زنید و وظیفه ام بود از کسی که منطقی حرف می زند دفاع کنم.»

 ملاقات قلعه نویی با برانکو/ در ملاقات قلعه نویی با برانکو چه گذشت؟

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو