خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » رفتار زشت پوریا حیدری با شرکت کننده برنامه شب کوک

رفتار زشت پوریا حیدری با شرکت کننده برنامه شب کوک

رفتار زشت پوریا حیدری داور برنامه شب کوک با یکی از شرکت کنندگان در این برنامه

داوران برنامه شب کوک شبکه نسیم

“شب کوک” برنامه ای است از شبکه نسیم پخش می شود و طی آن، جوانان علاقه مند به خوانندگی، در حضور تماشاگران و هیأت داوران، قطعاتی را اجرا می کنند تا اگر نظر مساعد سه داور برنامه را کسب کنند، به مرحله بعدی راه یابند.

در برنامه ۷ مهر “شب کوک”  یکی از جوانان به روی صحنه آمد و تا خواست شروع به خواندن کند، حتی پیش از آن که یک بیت را به طور کامل بخواند، پوریا حیدری، داور برنامه از وی خواست که ادامه ندهد و قطع کند ….

صدای آن جوان، ای بسا مناسب نبود ولی اخلاق و ادب حکم نمی کرد که او را در برابر تماشاگران حاضر در استودیو بینندگان خانه ها، این گونه تحقیر کنند و حس همدردی را در بین بسیاری از مردم نسبت به او برانگیزند، به طوری که حتی مجری برنامه هم کوشید به نوعی از وی دلجویی کند.

طبیعتاً صعود یا عدم صعود او به مرحله بعد در دستان داوران بود و آنها می توانستند، لااقل نیم دقیقه به صدای او – هر چند صدایش شاید خوب نبود – گوش کنند و بعد با دادن امتیاز اندک او را حدف کنند نه این که داور برنامه ، حتی اجازه خواندن ندهد و بی احترامی کند.

دانلود
امتیاز 4.53 ( 176 رای )

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سلام از نظر من ايشون ميتونستن ويديو اي رو كه اون نوجوان فرستاده بود رو رد كنن خب البته براي من هم به شخصه شنيدن صداي دل خراش يكم زجر اور و طاقت فرساست???

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو