هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » صوتی و تصویری » دانلود کلیپ » دانلود کلیپ اجرای جواد رضویان در مرحله دوم مسابقه خنداننده برتر خندوانه

دانلود کلیپ اجرای جواد رضویان در مرحله دوم مسابقه خنداننده برتر خندوانه

دانلود فیلم کوتاه و کلیپ لحظه اجرای استندآپ کمدی سیدجواد رضویان در مرحله ۲ از مسابقه دیشب کمدین های برتر ( خنداننده برتر ) خندوانه در شب ۹ مهر ۹۴

Javad Razavian performing stand up comedy contest

مرحله دوم خنداننده برتر خندوانه جواد رضویان

جواد رضویان در حالی که هدستی روی سرش بود با یک آهنگ جدید روی جایگاه چرخان خندوانه ظاهر شد و بعد با لهجه قمی و تیکه هایی از نقشش در سریال در حاشیه، شروع به خواندن رپ باصدای خودش کرد، بعد هم سریع به سراغ خاطره ای از نقل مکانشان برای رسیدن به آرامش بیشتر رفت، خانه‌ای که بلافاصله زوج جوانی در طبقه بالای آن‌ها ساکن شدند.

نصب پرده‌ها، جابه‌جایی مبل‌های فلزی روی سرامیک‌ها‌، گرفتن آب میوه و بلند کردن آهنگ محبوب همسر در ساعت ۳ نصف شب اتفاقاتی بودند که گوش جواد خان را نوازش می‌دادند، وی ضمن توصیف صوتی و تصویری این وقایع به شبی اشاره کرد که همکلاسی‌های همسرش با خانواده‌هایشان به خانه آن‌ها آمده بودند و طبق توصیه‌های رضویان برای الزام رعایت سکوت در پله‌ها، خنده‌های بلند و … همه مهمانان مودبانه مشغول بحث سیاسی شدند، خود او ادامه ماجرا را اینطور تعریف کرد: من که دیدم کلا چیزی از این صحبت‌ها نمی‌فهمم به بهانه بازی با بچه یکی از حاضران به اتاق رفتم، ولی گویا آن کودک از دیدن من در آن فاصله نزدیک ترسید و شروع به گریه کرد، من که نمی‌خواستم آن همسایه ذکر شده از من سوتیی در زمینه رعایت سکوت و همسایه داری بگیرد، سریع با وسیله‌ای که دم دستم بود آن بچه را خنداندم.

حالا آن وسیله چیزی نبود جز یک تل سر مشکی با گلی بزرگ و پارچه‌ای به رنگ قرمز! گویا در همین حین همسر وی با پیامک از او می‌خواهد تا برای شام دوغ بگیرد،‌ رضویان هم از راهی که توسط پنجره اتاق به حیاط داشت از خانه خارج شد، بعد از برخورد عجیبی که همسایه‌شان با او داشت، در مغازه فروشنده از او می‌پرسد: کارتون خیلی سخته نه؟ مجبورید گریم‌ها رو همیشه با خودتون داشته باشید؟‌ بعد هم می‌گوید: اگر به من روزی ده ملیون هم بدن، حاضر نیستم این کار رو بکنم!

خلاصه رضویان به خانه برمی‌گردد وآن‌جا هم با نگاه متحیر و پوزخند داری که مهمانان حدود ۳۰ ثانیه به او می‌کردند، مواجه می‌شود تا اینکه همسرش همان تلی که برای شاد کردن بچه به سر زده بود را نشانش می‌‌دهد!

مشاهده آنلاین :

دانلود با حجم ۳۸ مگابایت با سرعت بالا

دانلود
امتیاز 4.58 ( 113 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو