کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اعلام برنامه کامل رقابت های لیگ قهرمانان اروپا+ قرعه کشی اتحادیه اروپا

اعلام برنامه کامل رقابت های لیگ قهرمانان اروپا+ قرعه کشی اتحادیه اروپا

اعلام برنامه کامل رقابت های لیگ قهرمانان اروپا+ قرعه کشی اتحادیه اروپا

اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) پس از قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برای فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ ، برنامه کامل این رقابت‌ها را اعلام کرد.
اعلام برنامه کامل رقابت های لیگ قهرمانان اروپا+ قرعه کشی اتحادیه اروپا
اعلام برنامه کامل رقابت های لیگ قهرمانان اروپا+ قرعه کشی اتحادیه اروپا
به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،
پس از آن که ۳۲ تیم های راه یافته به مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا ، حریفان خود را شناختند، برنامه کامل رقابت‌های این مرحله اعلام شد.
 بر اساس برنامه اعلام شده ،هفته اول لیگ قهرمانان اروپا در فصل جدید طی روزهای۱۳ و ۱۴ سپتامبر( ۲۳ و ۲۴ شهریور) برگزار خواهد شد و  تیم‌های گروه هشت‌گانه به ترتیب زیر به مصاف هم می‌روند.
 هفته اول
سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه
گروه A: پاری‌سن‌ژرمن- آرسنال، بازل- لودوگورتز
گروه B:دیناموکیف- ناپولی، بنفیکا- بشیکتاش
 گروه C:بارسلونا- سلتیک، منچسترسیتی- مونشن‌گلادباخ
گروه D: بایرن‌مونیخ- روستوف، آیندهوون-آتلتیکومادرید
چهارشنبه ۲۴ شهریورماه
گروه E: بایرلورکوزن- زسکامسکو، تاتنهام- موناکو
گروه F: رئال‌مادرید- اسپورتینگ لیسبون، لژیا ورشو- دورتموند
گروه G: بروژ- لسترسیتی، پورتو- کپنهاگن
 گروه H: لیون- دیناموزاگرب، یوونتوس- سویا
هفته دوم
سه‌شنبه ۶ مهرماه
گروه E: موناکو- لورکوزن، زسکامسکو- تاتنهام
گروه F: دورتموند- رئال‌مادرید، اسپورتینگ لیسبون- لژیا ورشو
گروه G: کپنهاگن- بروژ، لسترسیتی- پورتو
گروه H: سویا- لیون، دیناموزاگرب- یوونتوس
چهارشنبه ۷ مهرماه
گروه A:لودوگورتز- پاری‌سن‌ژرمن، آرسنال- بازل
گروه B: بشیکتاش- دیناموکیف، ناپولی- بنفیکا
گروه C: مونشن‌گلادباخ- بارسلونا، سلتیک- منچسترسیتی
گروه D: اتلتیکومادرید- بایرن‌مونیخ، روستوف- آیندهوون
هفته سوم
سه‌شنبه ۱۸ مهرماه
گروه A: آرسنال- لودوگورتز، پاری‌سن‌ژرمن- بازل
گروه B: ناپولی- بشیکتاش، دیناموکیف- بنفیکا
گروه C: سلتیک- مونشن‌گلادباخ، بارسلونا- منچسترسیتی
گروه D: روستوف- اتلتیکومادرید، بایرن‌مونیخ- آیندهوون
چهارشنبه ۱۹ مهرماه
گروه E: زسکا مسکو- موناکو، لورکوزن- تاتنهام
گروه F:اسپورتینگ- دورتموند، رئال‌مادرید- لژیا ورشو
گروه G: لسترسیتی- کپنهاگن، بروژ- پورتو
گروه H: دیناموزاگرب- سویا، لیون – یوونتوس
 هفته چهارم
سه‌شنبه ۱۱ آبان
گروه E: موناکو- زسکامسکو، تاتنهام- لورکوزن
گروه F: دورتموند- اسپورتینگ لیسبون، لژیا ورشو- رئال‌مادرید
گروه G: کپنهاگن- لسترسیتی، پورتو- بروژ
گروه H: سویا- دیناموزاگرب، یوونتوس- لیون
چهارشنبه ۱۲ آبان
گروه A:لودوگورتز- آرسنال، بازل- پاری‌سن‌ژرمن
گروه B:بشیکتاش- ناپولی، بنفیکا- دیناموکیف
گروه C: مونشن‌گلادباخ- سلتیک، منچسترسیتی- بارسلونا
گروه D:آتلتیکومادرید- روستوف، آیندهوون- بایرن‌مونیخ
هفته پنجم
سه‌شنبه دوم آذرماه
گروه A:آرسنال-  پاری‌سن‌ژرمن، لودوگورتز- بازا
گروه B: ناپولی- دیناموکیف، بشیکتاش- بنفیکا
گروه C: سلتیک- بارسلونا، مونشن‌گلادباخ- منچسترسیتی
گروه D: روستوف- بایرن‌مونیخ، آتلتیکومادرید- آیندهوون
چهارشنبه سوم آذرماه
گروه E:  زسکامسکو- بایرلورکوزن، موناکو- تاتنهام
گروه F:  اسپورتینگ لیسبون- رئال‌مادرید، دورتموند- لژیا ورشو
گروه G: لسترسیتی -بروژ، ، کپنهاگن- پورتو
گروه H:  دیناموزاگرب- لیون، سویا- یوونتوس
هفته  ششم
 سه‌شنبه ۱۶ آذرماه
گروه E: لورکوزن- موناکو، تاتنهام- زسکا مسکو
گروه F: رئال‌مادرید- دورتموند، لژیا ورشو- اسپورتینگ لیسبون
گروه G:  بروژ- کپنهاگن، پورتو- لسترسیتی
گروه H: لیون- سویا، یوونتوس- دیناموزاگرب
چهارشنبه ۱۷ آذرماه
گروه A: پاری‌سن‌ژرمن- لودوگورتز،بازل- آرسنال
گروه B:  دیناموکیف- بشیکتاش،  بنفیکا- ناپولی
گروه C: بارسلونا- مونشن‌گلادباخ،  منچسترسیتی- سلتیک
گروه D:  بایرن‌مونیخ- اتلتیکومادرید، آیندهوون- روستوف
اعلام برنامه کامل رقابت های لیگ قهرمانان اروپا+ قرعه کشی اتحادیه اروپا
دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو