ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » سبک زندگی » نکاتی درباره تمیزی اسباب بازی کودکان

نکاتی درباره تمیزی اسباب بازی کودکان

نکاتی درباره تمیزی اسباب بازی کودکان

کودکان شما زمان زیادی را صرف بازی با اسباب بازی هایشان می کنند، بنابراین بهداشت این وسایل ضروری است. در اینجا به شما روشی می گوییم که بدون آسیب رساندن به وسایل آن ها را تمیز کنید.

گاهی اسباب بازی های کودک شما نیاز به نظافتی کلی دارند تا برای بازی با کودکتان آماده شوند. این نکات ساده می توانند در شستشوی این وسایل به شما کمک کنند.

%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%a7%d8%a8-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9

نکاتی درباره تمیزی اسباب بازی کودکان

اسباب بازی های پلاستیکی کوچک

یک راه برای تمیز و ضدعفونی کردن اسباب بازی های پلاستیکی این است که آن ها را داخل ماشین ظرف شویی بگذارید. وسایل را در طبقه ی بالا بچینید. برای تکه های کوچک تر می توانید از سبدهای دردار ماشین ظرف شویی کمک بگیرید تا در جای خود بمانند. شستشوی عادی ظرف شویی برای تمیز و ضدعفونی شدن اسباب بازی ها کافی است زیرا دمای بالا آب آن ها را ضدعفونی خواهد کرد.

%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%a7%d8%a8-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9-1

نکاتی درباره تمیزی اسباب بازی کودکان

شستشوی وسایل پلاستیکی با دست

اگر نمی خواهید از ماشین ظرف شویی استفاده کنید می توانید اسباب بازی های کوچک را با آب گرم و یک شوینده ی ملایم بشویید. هیچ گاه وسایل دارای باطری یا قطعات الکترونیکی را خیس نکنید. به جای آن این وسایل را با یک ابر نرم، آب گرم و صابون تمیز کنید. زمانی که همه چیز شسته شد بگذارید روی یک حوله ی سفید تمیز بمانند و یا قبل از خشک کردن در یک محلول ضدعفونی کننده قرار دهید. برای وسایل الکتریکی قبل از گذاشتن برای خشک شدن آن ها را با محلول ضدعفونی کننده دستمال بکشید.

 

اسباب بازی های پلاستیکی بزرگ

برای اسباب های بزرگ تر که داخل ماشین ظرف شویی یا سینک جا نمی شوند با آب گرم و صابون خوب دستمال بکشید. به نقاطی که زیاد کثیف اند یا ذرات مواد غذایی روی آن مانده است توجه زیاد داشته باشید. برای ضدعفونی کردن، با یک محلول سفیدکننده ی ضدعفونی آن را تمیز کرده و بگذارید خشک شود.

اسباب بازی های پارچه ای

%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%a7%d8%a8-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9-2

نکاتی درباره تمیزی اسباب بازی کودکان

اگر اسباب بازی شما پارچه ای است راهنمای شستشوی روی برچسب آن را چک کنید. شاید بتوانید آن را داخل ماشین لباس شویی و خشک کن انداخته و برای کودکتان آماده و تمیز کنید. اگر نمی توان آن را داخل لباس شویی شست، مثلاً دارای قطعات الکترونیکی یا باطری است، می توانید با یک پارچه ی تمیز، آب گرم و صابون آن را تمیز کنید.

نکاتی درباره تمیزی اسباب بازی کودکان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو