برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » تفریح و سرگرمی » فال و طالع بینی » فال وضعیت سلامت/ در نیمه اول مهر ماه فال وضعیت سلامت خود را بدانید

فال وضعیت سلامت/ در نیمه اول مهر ماه فال وضعیت سلامت خود را بدانید

فال وضعیت سلامت/ در نیمه اول مهر ماه فال وضعیت سلامت خود را بدانید

ed6953ae-b346-48ad-8c14-b1513dc0429b

فال وضعیت سلامت/ در نیمه اول مهر ماه فال وضعیت سلامت خود را بدانید

فروردین

این روزها بهترین فرصت برای متولدین فروردین ماه است که از فضای باز  و طبیعت بهره ببرند. مسافرت دو، سه روزه‌ای در هفته پیش رو تجربه می‌کنید. آخر هفته کمی احساس خستگی دارید اما خیلی سریع از این خستگی فاصله می‌گیرید.

اردی بهشت 

از دست دادن یکی از دوستان قدیمی‌تان آن هم غیرمنتظره حال و هوای این روزها را غمگین و افسرده کرده است. برای پیاده‌روی با همسرتان بیشتر وقت بگذارید. اگر در این ماه توصیه به چکاپ کامل توسط پزشک شدید به هیچ عنوان آن را به تعویق نیندازید و پیگیری‌اش کنید.

خرداد 

احساس ناامنی که این روزهای پاییزی سراغ‌تان آمده خواب شبانه‌تان را مختل کرده است. این نگرانی و اضطراب را با نامزدتان درمیان بگذارید و علت آن را بررسی کنید. بی‌خوابی، سردرد و احساس کسالت و اضطراب تا چند روز آینده با شماست.
تیر
در سه، چهار روز  آینده مهمان‌هایی از راه دور دارید که مدت طولانی با شما زندگی می‌کنند. این روزها به استراحت و تمرکز احتیاج دارید. بگومگوهایی که با یکی از همکاران‌تان داشتید انرژی زیادی از شما گرفته و باید روان‌تان را به آرامش دعوت کنید.
مرداد 
از ناحیه پوست اختلالی را تجربه می‌کنید. احتمال اختلال کبد را بررسی کنید. دردهای عضلانی آخر هفته سراغ‌تان می‌آید  باید استراحت‌تان را در روزهای پایانی ماه بیشتر کنید.
شهریور

در بهترین شرایط جسمی قرار دارید. وقت بیشتری را با اعضای خانواده ‌و دوستان‌تان بگذرانید. این روزها بهترین فرصت برای پیش بردن برنامه‌هایی است که برای خانواده درنظر گرفته‌اید.
مهر

سردردهای میگرنی آخر هفته سراغ‌تان می‌آیند. برای پیشگیری بهتر است در روزهای پایانی هفته کمتر در‌معرض تابش نور خورشید باشید. گرمای هوا برای‌تان خطرناک است. بیماری یکی از اقوام همسرتان این روزها باعث می‌شود برای عیادت به بیمارستان بروید.
 آبان 
از ناحیه معده با مشکل مواجهید. باید بین ساعت کار و استراحت‌تان توازن برقرار کنید. کمی بیشتر بخوابید. این روزها بهترین زمان برای دنبال کردن یک برنامه کاری مناسب است، چون میزان انرژی‌های شما در آخر ماه به بالاترین حد ممکن می‌رسد.
آذر

از طرف یک دوست به پیاده‌روی دعوت می‌شوید، آن را جدی بگیرید. این شروع یک رابطه عمیق است که در آینده به برنامه‌ریزی کاری نیز ختم می‌شود. رژیم غذایی که این روزها دنبال می‌کنید شرایط فیزیکی و جسمی شما را تحت‌تاثیر قرار داده. سعی کنید آرامش بیشتری داشته باشید.

دی 

برای آنکه به اعضای خانواده‌تان نشان دهید به فکر آنها هستید، لازم نیست دائم از فشار کاری‌تان صحبت کنید. وقت بیشتری را برای گفت‌و‌گو و آگاه شدن از مسائل آنها اختصاص دهید. برای داشتن سلامت روانی و مطمئن بودن از آرامش اعضای خانواده باید از احوالات آنها و اتفاق‌هایی که در روزمره تجربه می‌کنند آگاه باشید.

بهمن 
رژیم غذایی‌تان احتیاج به تغییر دارد. به لحاظ روحی این روزها به شدت آسیب‌پذیر هستید تا جایی که می‌توانید محیط زندگی‌ را آرام نگه دارید و از تنش دوری کنید.
اسفند

از ناحیه دندان درد دارید. این ماه بهتر است برای گرفتن بیمه تکمیلی اقدام کرده و سلامت بدن‌تان را چک کنید. اگر قصد ازدواج دارید حتما قبل از ازدواج تمام آزمایش‌های مربوطه را چک کنید.

فال وضعیت سلامت/ در نیمه اول مهر ماه فال وضعیت سلامت خود را بدانید

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو