ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » واکنش مائده حجاری به شایعه اهانتش به سردار همدانی

پرداخت وجه درب منزل

shoparak shop

واکنش مائده حجاری به شایعه اهانتش به سردار همدانی

صحبت های مائده حجاری به  پخش شدن خبر اهانت او به شهید سردار حسین همدانی در اینستاگرام

مائده-حجاری

ماجرا از این قرار است که شخصی حساب کاربری به نام “مائده حجاری” در اینستاگرام باز می کند و افراد بسیاری نیز صفحه وی را دنبال می کنند. این فرد گاها در صفحات دیگران نیز با سو استفاده از نام این مجری تلویزیون اقدام به نظردادن می کند و دست بر قضا یکی از این نظرات باعث خشم بسیاری از کاربران می شود.

خبر این هتاکی! به رسانه های جمعی درز می کند و در کمتر از سه روز مصاحبه هایی انجام می شود و این کارشناس اخراج و ممنوع التصویر می شود. نظر مربوطه در آن صفحه پاک شد و صفحه منتسب به این آشپز نیز از دسترس خارج شد. بعد از دو روز مجددا تصاویری از سردار همدانی در همان صفحه منتشر شد و معذرت خواهی از خانواده شهید و مردم صورت گرفت. در این بین نیز کسی به خود زحمتی نداد تا چند و چون ماجرا را از زبان این شخص به ظاهر هتاک بپرسد!

اما “مائده حجاری” در صفحه اصلی اینستاگرام خود ضمن تعجب از این اتفاق نوشت :

دیروز با صدای زنگ تلفن از خواب پریدم. یکی از دوستانم گفت برو ببین چه اتفاقی در اینستاگرامت افتاده است.

صفحه که باز شد خشکم زد. عده ای غوغاسالار و هتاک به جرم توهین، برایم پاپوش درست کرده و به صفحه ام هجوم آورده و یک مشت دروغ و اکاذیب را به من نسبت داده بودند. البته قبلا هم به صورت پراکنده این هتاکی را دیده بودم ولی این بار پای رسانه ها هم وسط کشیده و حتی خبرگزاری ها هم که موظف اند اخبار مستند به اطلاع مردم برسانند به این تقلید کورکورانه دامن زندند. به صورت خیالی مرا کارمند صداوسیما فرض کرده و به صورت خیالی هم اقدام به اخراج کرده اند در حالیکه من هرگز کارمند یا کارشناس صداوسیما نبوده ام این خبر کذب را انتشار داده اند!!!! من به خدا واگذارتان می کنم و تصفیه حساب ما در روز قیامت. شهدا ضامن بقای این کشورند و توهین به آن شهید و توهین به خودم را در این روزها نمی بخشم.

دانلود
امتیاز 4.82 ( 123 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو

shoparak shop

پرداخت وجه درب منزل