امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » تردد زائران حسینی به چه صورت است؟/۳۲ گیت در مرز چذابه برای تردد زائران حسینی مستقر شد

تردد زائران حسینی به چه صورت است؟/۳۲ گیت در مرز چذابه برای تردد زائران حسینی مستقر شد

تردد زائران حسینی به چه صورت است؟/۳۲ گیت در مرز چذابه برای تردد زائران حسینی  مستقر شد

139504161805116178087734

تردد زائران حسینی به چه صورت است؟/۳۲ گیت در مرز چذابه برای تردد زائران حسینی  مستقر شد

در جلسه ستاد اربعین سال ۹۵ تمامی تدابیر لازم برای شهرهای مرزی استان منتهی به عراق صورت گرفت و همچنین هر کمیته بر اساس وظیفه محول شده در حال پیاده سازی امکانات مورد نیاز برای رفاه حال زائران حسینی است.

وی افزود: امسال نیز در شهرستان دشت آزادگان سه زیرساخت مهم از جمله پارکینگ، روشنایی و ساماندهی وضعیت جاده‌ها در دستور کار فرمانداری دشت آزادگان قرارگرفت که در زمینه پارکینگ، زمینی به مساحت ۱۶۰  هکتار آماده  شده است.

فرماندار دشت آزادگان با بیان اینکه ۳۵ تا ۴۰ هکتار از پارکینگ آماده شده به خودروهای شخصی زائران اربعین اختصاص دارد، تصریح کرد: پارکینگ اختصاص داده شده به خودروهای شخصی زائران حدود ۶ کیلومتر با پایانه مرزی چذابه فاصله دارد.

وی به جاده جدید بستان به چذابه اشاره کرد و گفت: امسال در زمینه زیرساخت جاده‌ای نیز جاده بستان به چذابه با طول بیش از ۱۰ کیلومتر با روشنایی کامل در دو مسیر رفت و برگشت برای زائران آماده شده است.

عمید زاده افزود: محل مورد نظر برای استقرار مواکب پذیرایی از زائران آماده بوده و امسال نیز بیش از ۱۶۰ موکب که به صورت خودجوش توسط  مردم دشت آزادگان و ۱۳ شهر معین خوزستان برپا شده‌اند از زائران حضرت ابا عبدالله حسین (ع) پذیرایی می‌کنند.

وی به آماده بودن مرز چذابه برای تردد زائران شاره کرد و گفت: در مرز چذابه ۳۲ گیت ورود و خروج برای زائران آماده سازی شده است و زائرانی که قصد شرکت در اربعین حسینی را دارند حتما با در دست داشتن روادید معتبر و ویزا به مرزها مراجعه کنند.

فرماندار دشت آزادگان با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم برای سلامتی و کمک‌های امدادی به زائران انجام شده است، عنوان کرد: سال گذشته حدود ۴۸۰ هزار زائر از مرز چذابه تردد کردند و پیش بینی می‌شود امسال بیش از یک میلیون نفر از این مرز عبور کند.

تردد زائران حسینی به چه صورت است؟/۳۲ گیت در مرز چذابه برای تردد زائران حسینی  مستقر شد

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو