هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » تازه های تکنولوژی » قابلیت کاربردی و جدید اینستاگرام/روش اضافه کردن پخش زنده به اینستاگرام

قابلیت کاربردی و جدید اینستاگرام/روش اضافه کردن پخش زنده به اینستاگرام

قابلیت کاربردی و جدید اینستاگرام/روش اضافه کردن پخش زنده به اینستاگرام

قبلا شایعه شده بود که اینستاگرام ویژگی پخش زنده را در اختیار کاربران قرار می‌دهد؛ حالا مدیرعامل این شبکه‌ی اجتماعی هم این موضوع را تایید کرده و گفته که کاربران باید منتظر این قابلیت جدید باشند.

«کوین سیستروم» (Kevin Systrom) مدیرعامل این شبکه‌ی اجتماعی گفته :” پخش زنده برای ما بسیار هیجان‌انگیز است. اگر من بخواهم موضوعی را با افرادی که دوست‌شان دارم به اشتراک بگذارم پخش زنده روش بسیار خوبی خواهد بود.”

هنوز تاریخ عرضه‌ی این قابلیت جدید مشخص نشده و نمی‌دانیم که در چه زمانی باید منتظر آن باشیم؛ اما بعید نیست که به‌زودی این ویژگی در دسترس کاربران قرار بگیرد. به احتمال زیاد قابلیت پخش‌زنده در قسمت استوری اضافه می‌شود تا بتواند با برنامه‌ی پیام‌رسان اسنپ‌چت رقابت کند.

همچنین گفته شده دلیل اینکه قابلیت پخش زنده به صورت مستقل به اینستاگرام اضافه نمی‌شود، استقبال زیاد مردم از بخش استوری است. براساس اطلاعات منتشر شده روزانه ۱۰۰ میلیون نفر از قابلیت استوری استفاده می‌کنند.

احتمالا تا ماه آینده شاهد عرضه شدن این ویژگی به شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام خواهیم بود. قابلیتی که در نوع خودش بسیار جالب توجه است. حالا باید ببینیم که پخش زنده چه امکاناتی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد و شکل کار کردن با آن به چه صورت خواهد بود.

قابلیت کاربردی و جدید اینستاگرام/روش اضافه کردن پخش زنده به اینستاگرام

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو