آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » سازنده‌های ربات‌های تلگرامی بخوانند/۲۰۰هزار دلار جایزه برای طراحان بات های تلگرام

سازنده‌های ربات‌های تلگرامی بخوانند/۲۰۰هزار دلار جایزه برای طراحان بات های تلگرام

سازنده‌های ربات‌های تلگرامی بخوانند/۲۰۰هزار دلار جایزه برای طراحان بات های تلگرام

چندماه پیش تلگرام خبر از اهدای جایزه به کسانی داد که برترین باتها را برای این اپلیکیشن پیام‌رسان طراحی کنند. آن زمان قرار بود مبلغی معادل ۲۵ تا ۵۰ هزار دلار هم به سازندگان این باتهای برتر جایزه داده شود. حال تلگرام اعلام کرده که طبق وعده خود ۵ بات را برگزیده که اولین بخش از جوایزش را به آن‌ها اختصاص خواهد داد. جوایزی که در مجموع به ۲۰۰ هزار دلار می‌رسند.

یکی از شاخص‌های مهم و اصلی تلگرام در انتخاب بات‌های برتر میزان محبوبیت هر کدام از آن‌ها در میان کاربران بوده است. تلگرام معتقد است با دادن این جوایز توسعه‌دهنده‌ها می‌توانند بیشتر بر روی باتهای‌شان کار کنند تا در آینده برای کاربران تجربه بهتری رقم بزنند.

اما این ۵ بات هر کدام در چه حوزه‌ای کار می‌کنند؟

ویرایش عکس

ربات icon8bot@ رباتی که بر پایه هوش مصنوعی کار می‌کند و اجازه اضافه کردن فیلترهای متفاوت و جذاب را به تصاویر می‌دهد. این ربات از تکنولوژی‌های شبکه عصبی و یادگیری ماشینی بهره می‌برد.

یکپارچگی با سرویس‌های کاربردی

ربات integram_bot@ امکان ایجاد بستری یکپارچه در میان سرویس‌های مختلف دیگر مثل Trello، Gitlab، Bitbucket و … را فراهم می‌کند.

بازی

ربات WereWolfbot@، یک ربات بازی است که در چت‌های گروهی به کار می‌رود و در آسیای جنوب شرقی خیلی پیش از آنکه تلگرام در ماه گذشته پلتفرم بازی خود را معرفی کند، محبوبیت کسب کرده بود.

قرار ملاقات

بات strangerbot@ رباتی است که دو شخص را به شکل اتفاقی به هم مرتبط می‌کند و امکان می‌دهد که به شکل ناشناس با هم گفتگو کنند، این اپ هم در بخش‌های جنوبی اروپا بسیار محبوب شد.

مالی

بات octopocket_bot@ امکان انتقال پول از اتحادیه اروپا به کشورهای دیگر را ایجاد می‌کند و با سیستم ATM کشور اسپانیا هم یک‌پارچه‌‌سازی شده است.

گفتنی است که اهدای جوایز به ربات‌های محبوب و برتر از طرف تلگرام همچنان ادامه خواهد داشت.

سازنده‌های ربات‌های تلگرامی بخوانند/۲۰۰هزار دلار جایزه برای طراحان بات های تلگرام

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو