آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » مجلس ختم چهلم هما روستا در آمریکا +عکس

مجلس ختم چهلم هما روستا در آمریکا +عکس

مجلس ترحیم ۴۰ ام بانو هماروستا ، در کالیفرنیا برگزار شد + تصویر

در این مراسم هنرمندانی چون فخری خوروش و شاهپور شیبانی، گوهر خیراندیش، مژگان شجریان، سهیلا میرفخرای (همسر مجید میرفخرایی)، پوران درخشنده، پارسا پیروزفر حضور داشتند.

عکس مراسم چهلمین روز هما روستا در آمریکا

در روز شنبه هفتم نوامبر ٢٠١٥ برابر با شانزدهم آبان ماه ۹۴ مجلس ختمی بمناسبت چهلمین روز درگذشت بانو هما روستا در شهر ولنسیا در کالیفرنیا و با حضور جمعی از هنرمندان سینما، تئاتر، همکاران و خانواده وی برگزار شد..

در ابتدای برنامه نماهنگی از هما روستا نشان داده شد و در ادامه از گوهر خیراندیش دعوت شد تا در مورد هما روستا صحبت کند.

خانم خیراندیش پس از ذکر خاطراتی از هما روستا و حمید سمندریان به کارنامه هنری هما روستا پرداخت و گفت:

هما روستا از سال ١٣٦٦ که در فیلم «پرنده کوچک خوشبختی» به کارگردانی پوران درخشنده که امشب در اینجا حضور دارد، بازی کرد تا سال ١٣٧١ در فیلم هایی چون «تمام وسوسه های زمین»، «ملک خاتون»، «مسافران»، «از کرخه تا راین» هر بار بازیش مورد توجه داوران و منتقدان قرار گرفت و نامزد دریافت لوح زرین و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن هم شد.

هما روستا بیشترین دغدغه اش کار ترجمه، کارگردانی و به قول خودش برگشتن به خانه اصلیش تئاتر بود. نهایتا از اینکه هما روستا چهارم مهر ماه بدنیا آمده و چهارم مهر ماه درست روز تولدش بیماری او را از پای در آورده و ما را از وجود این هنرمند بی نصیب کرده است، بسیار متاثر هستم.

در ادامه پوران درخشنده و فخری خوروش درباره هما روستا صحبت کردند.

مراسم چهلمین روز درگذشت هما روستا با پخش بخش هایی از نماهنگی که به همت محمدعلی سجادی تدارک دیده شده بود به همراه اجرای قطعه ای پیانو توسط یکی از هنرمندان آمریکایی به پایان رسید

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو