کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار حوادث » شناسایی سه زن داعشی در انگلیس + عکس

شناسایی سه زن داعشی در انگلیس + عکس

شناسایی سه زن داعشی در انگلیس + عکس

بیاکافه: به نقل از دیلی میل، پلیس انگلیس پس از انجام تحقیقاتی مخفی به مدت یک سال، موفق به شناسایی سه زن داعشی شده است. وظیفه این زنان، اغفال دختران نوجوان و ترغیب آن‌ها برای پیوستن به داعش است.

Isis sympathiser Umm Luqman

این زنان خود را در توییتر «ام صالحه،» «ام ال» و «ام عثمان» معرفی کرده‌اند. یکی از آن‌ها در ویدئویی که به تازگی منتشر شده است می‌گوید: «ما تسلیم قانون هیچ کشور یا ملتی نمی‌شویم.» زنان داعشی در ویدئوی مذکور، سوریه را بهترین سرزمین خدا معرفی می‌کنند.
زنان داعشی2
این زنان هم از طریق شبکه‌های اجتماعی و هم از طریق ملاقات و جلسات حضوری فعالیت می‌کنند. نیروهای امنیتی انگلیس موفق شدند از طریق نیروهای نفوذی در پوشش خبرنگار، پرده از فعالیت‌های آن‌ها بردارند.
زنان داعشی3
یکی از عاملان نفوذی با جلب اعتماد این زنان توانست به جلسات آن‌ها راه پیدا کند. این زنان که هر سه متأهل و مادر چند فرزند هستند، در جلسات مذکور به تبلیغ عقاید داعش و انتقاد از دولت انگلیس به دلیل حمله به این گروه تروریستی می‌پردازند. سرانجام فرد مذکور مورد ظن زنان داعشی قرار گرفت و از حضور در جلسات آن‌ها منع شد.
بنابر اعلام مقامات انگلیسی، هم‌اکنون حدود ۷۰۰ شهروند این کشور برای پیوستن به گروه تروریستی داعش به سوریه سفر کرده‌اند. ۴۵۰ داعشی نیز از سوریه و عراق به انگلیس بازگشته‌اند.
دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو