هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » هجوم مردم آمریکا در جمعه سیاه + تصاویر

هجوم مردم آمریکا در جمعه سیاه + تصاویر

۲ روز پیش «جمعه سیاه» بود. برای آن هایی که در اروپا و آمریکا زندگی می کنند، «Black Friday» واژه آشنایی است اما در ایران واژه نسبتا غریبی است. جمعه سیاه روزی است که فروشندگان، آتش به مال خود می زنند و تخفیف های واقعی و بسیار زیادی را برای مشتریان در نظر می گیرند. این تخفیف های رویایی باعث می شود که مردم ساعات زیادی در صف بایستند تا به رویای خرید برخی از کالاهای گران خود پایان دهند. اگرچه روز جمعه در این کشورها تعطیل نیست، اما بیشتر کارمندان ترجیح می دهند مرخصی بگیرند و از این تخفیف های فوق العاده بهره مند شوند…

biacafe.ir/ دیروز «جمعه سیاه» بود. برای آن هایی که در اروپا و آمریکا زندگی می کنند، «جمعه سیاه» واژه آشنایی است اما در ایران واژه نسبتا غریبی است. جمعه سیاه روزی است که فروشندگان، آتش به مال خود می زنند و تخفیف های واقعی و بسیار زیادی را برای مشتریان در نظر می گیرند. این تخفیف های رویایی باعث می شود که مردم ساعات زیادی در صف بایستند تا به رویای خرید برخی از کالاهای گران خود پایان  دهند. اگرچه روز جمعه در این کشورها تعطیل نیست، اما بیشتر کارمندان ترجیح می دهند مرخصی بگیرند و از این تخفیف های فوق العاده بهره مند شوند. البته در این روز کارفرمایان هم سخت نمی گیرند تا همه در این بزم خرید سهیم باشند. این اتفاق آنقدر بزرگ است که برخی از ایالت های آمریکا نظیر کالیفرنیا، این روز را تعطیل اعلام کرده اند.

البته این روز برای فروشگاه ها هم روز مبارکی است؛ چرا که از سال ۲۰۰۵ تا به امروز  شلوغ‌ترین روز خرید در آمریکاست و این فروشگاه ها می توانند سودهای کلانی به جیب بزنند. برای مثال، جمعه سیاه می‌تواند سود خالص فروشگاه زنجیره ای والمارت را از ۱۴ میلیارد به ۱۹ میلیارد دلار برساند.
«جمعه سیاه» همه ساله در آخرین جمعه ماه نوامبر برگزار می شود تا مردم خود را برای خریدهای کریسمس آماده کنند. بعد از این جمعه تنها یک ماه تا تعطیلات کریسمس باقی می ماند و این روز فرصت مناسبی است تا مردم خریدهای سال جدید خود را انجام دهند.
در ادامه با تصاویر هیجان انگیز شوق و شور مردم آمریکا و هجوم آوردنشان برای خرید محصولات علی الخصوص محصولات صوتی و تصویری و کیف و کفش همراه شما عزیزان هستیم .
جمعه سیاه آمریکا و اروپا
جمعه سیاه
تاریخچه جمعه سیاه
جمعه سیاه2
محصولات پرفروش در جمعه سیاه
جمعه سیاه3
تاریخ جمعه سیاه در ایران
جمعه سیاه4
جمعه سیاه
جمعه سیاه5
جمعه سیاه12
بازار پر رونق محصولات سامسونگ در جمعه سیاه
جمعه سیاه10
راهکارهای بازاریابی در جمعه سیاه
جمعه سیاه9
جمعه سیاه6
جمعه سیاه5
جمعه سیاه8
جمعه سیاه7

دانلود

0%

User Rating: نفر اول باشید!

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو