هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » رابطه نامشروع معلم زن با دو برادر دانش آموز/ ارتباط نامشروع در مدارس آمریکا

رابطه نامشروع معلم زن با دو برادر دانش آموز/ ارتباط نامشروع در مدارس آمریکا

معلمی که پس از ارتباط نامشروع با دو برادر دانش‌آموز به زندان محکوم شده بود از زندان آزاد شد.

بی بندوباری در مدارس آمریکا / دانش آموزانی که مورد تعرض قرار گرفتند

 

 

 

 

 

 

 

 

رابطه نامشروع معلم زن با دو برادر دانش آموز/ ارتباط نامشروع در مدارس آمریکا

 

 

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آلتیک بریانه معلمی که در ایالت یوتا آمریکا با دانش آموزان خود رابطه نامشروع  برقرار می‌کرد پس از مدتی کوتاه از زندان آزاد شد. بیشتر قربانیان این معلم از گفتن اتفاق تلخی که برای آنها در مدرسه افتاده بود خودداری می‌کردند اما دو برادر ۱۶ و ۱۷ ساله که طعمه بریانه شده بودند با مراجعه به پلیس از شکنجه‌های این معلم پرده برداشتند.

این معلم در بازجویی‌های خود گفته است از این عمل پشیمان نیست!تمامی افرادی که در این مدرسه  کار می‌کردند از رابطه‌های نامشروع بریانه با دانش آموزانش باخبر بودند اما پس از به دام افتادن او هرگونه اتهام وارده را رد  کردند.

مادر این دو فرزند که از حکم تبرئه شدن معلم متجاوز به‌شدت عصبانی شده بود گفت: قرار بود بریانه ۳۰ سال در زندان بماند تا شاید مرهمی باشد بر دل‌هایمان ولی تعجب می‌کنم که چرا در دادگاه تجدیدنظر حکم به تبرئه شدن وی صادرشده است.

دانش‌آموزانی که مورد آزار و اذیت قرارگرفته هم‌اکنون به علت افسردگی حاد در بیمارستان بستری هستند. بحران اخلاقی در سیستم آموزشی آمریکا خبر تازه نیست، پایگاه اینترنتی word net daily در گزارشی جنجالی نام بیش از ۴۰ معلم فاسد که در مدارس خود اقدام به آزار دانش آموزان را کرده‌اند افشا کرده است و خبر از فساد بزرگ اخلاقی در مدارس آمریکا داده است.

 

 

 

رابطه نامشروع معلم زن با دو برادر دانش آموز/ ارتباط نامشروع در مدارس آمریکا

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو