آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار حوادث » جزئیات قطع انگشت دست بازیکن تیم فوتبال لاتزیو ایتالیا در تمرین + عکس

جزئیات قطع انگشت دست بازیکن تیم فوتبال لاتزیو ایتالیا در تمرین + عکس

جزئیات قطع انگشت دست بازیکن تیم فوتبال لاتزیو ایتالیا در تمرین + عکس

لالیچ

متاسفانه در خبرها دیدیم انگشت هافبک باشگاه لاتزیو قطع شده لست، حالا جزئیات که منتشر شده حاکی از آن است این بازیکن در سالن بدنسازی بود و به بدنسازی مشغول بود اما ناگهان اتفاقی برایش به وقوع آمد که انگشت چهارم کاملا آسیب دیده و قطع شد( فک کنم دستگاه روی انگشتان اومد و پودر شدن )و همچنین استخوان های انگشتان سوم و دوم نیز کاملا خرد شدن و آسیب جدی دیده اند.امیدوارم دیگه از این جور حوادث رخ ندهد.

 

اخبار تکمیلی :

 

لاتزیو جزئیات مصدومیت وحشتناک سناد لولیچ را آشکار ساخت و او برای ترمیم دست خود زیر تیغ جراحان رفته است.

هنوز مشخص نیست که دقیقا چه اتفاقی باعث مصدومیت لولیچ شده است اما او پس از حادثه ای که در جلسه تمرینی دیروز برایش پیش آمد، سریعا به کلینیک باشگاه منتقل شد.

بیانیه باشگاه لاتزیو درباره وضعیت هافبک بوسنیایی خود به شرح زیر است:

یک ضربه باعث جراحت و قطع بند انگشت چهارم او شده است. علاوه بر این بریدگی، انگشت سوم و چهارم او نیز دچار شکستگی شده است. در نتیجه بند انگشت چهارم او قطع شده است و باید تحت عمل جراحی قرار گیرد.

سناد لولیچ روز گذشته به کلینیک Mater Dei منتقل شد و برای ترمیم انگشت چهارم و سوم خود تحت عمل جراحی قرار گرفت. این هافبک ۲۹ ساله دو الی سه روز در این کلینیک تحت نظر خواهد بود. هنوز مشخص نیست که این بازیکن چه زمانی به میادین فوتبال باز خواهد گشت اما پیش بینی می شود که تا اواسط ژانویه قادر به بازی نخواهد بود.

دانلود
امتیاز 5.00 ( 1 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو