باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار حوادث » هلاکت اسنایپر های داعشی توسط جنگنده های انگلیسی + عکس

هلاکت اسنایپر های داعشی توسط جنگنده های انگلیسی + عکس

هلاکت اسنایپر های داعشی توسط جنگنده های انگلیسی + عکس

جنگنده انگلیسی2

انگلیس در شب سوم از بمباران سوریه، یک تیم از تک تیراندازهای داعشی را به هلاکت رساند.
 به نقل از میرور، جنگنده “ترنادو جی آر ۴” انگلیس شب گذشته یک تیم از تک تیراندازهای گروه تروریستی داعش را در سوریه نابود کرد. این جنگنده انگلیس پس از برخاستن از پایگاه هوایی سلطنتی “اکروتیری” قبرس، عملیات گشت‌زنی مسلحانه را بر فراز مناطق شرقی سوریه آغاز کرد. یک ترنادوی دیگر از همین نوع نیز بر فراز مناطق غربی عراق به پرواز در آمد تا از نیروهای این کشور در مقابل حملات عناصر گروه تروریستی داعش محافظت کند.
وزارت دفاع انگلیس در بیانیه ای اعلام کرد: یک تیم از تک تیراندازهای داعشی پس از آغاز حملات علیه نیروهای عراقی، بوسیله جنگنده انگلیس هدف حمله قرار گرفتند. جنگنده های انگلیس همچنین ۷ موضع داعش را در زمین های نفتی شرق سوریه هدف قرار دادند.
این درحالیست که سخنگوی ارتش آزاد سوریه در گفتگو با  رادیو ۴ بی بی سی اعلام کرد: آغاز این حملات نیز نمی تواند تغییری در بحران سوریه ایجاد کند و تنها بر تعداد جنگنده هایی که بر فراز سوریه پرواز می کنند می افزاید.
مجلس عوام انگلیس چهارشنبه گذشته پس از حدود یازده ساعت بحث و بررسی فشرده در مورد مشارکت این کشور در حملات هوایی علیه گروه تروریستی داعش در سوریه، با ۳۹۷ رای مثبت در مقابل ۲۳۳ رای منفی، با آغاز این حملات موافقت کرد.
جنگنده انگلیسی
دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو