دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » علت خداحافظی بازیکن استقلال از این تیم/خاطرات شیرین آرش برهانی از دوران فوتبالش

علت خداحافظی بازیکن استقلال از این تیم/خاطرات شیرین آرش برهانی از دوران فوتبالش

علت خداحافظی بازیکن استقلال از این تیم/خاطرات شیرین آرش برهانی از دوران فوتبالش

شیطنت برخی ها باعث شد از استقلال بروم

علت خداحافظی بازیکن استقلال از این تیم/خاطرات شیرین آرش برهانی از دوران فوتبالش

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال گفت: خروجم از تیم استقلال به نوعی خداحافظی از دنیای فوتبال بود.

 آرش برهانی با حضور در برنامه نوروز فوتبالی درباره مهمترین و شیرین‌ترین گلی که در دوران فوتبالش به ثمر رسانده بود گفت: یک بار همراه با تیم‌ملی با تیم قطر بازی داشتیم که اگر مساوی هم می‌کردیم به جام جهانی نمی‌رسیدیم اما در آن بازی که خیلی از بزرگان تیم‌ملی مثل آقای دایی و بقیه نبودند، گل سرنوشت‌سازی زدم. درباره بهترین موقعیت گلی هم که از دست دادم باید بگویم که در بازی با ذوب‌آهن موقعیت خیلی خوبی را از دست دادم که هنوز هم گاهی وقتی مسواک می‌زنم یاد آن می‌افتم.

 

وی درباره اینکه آیا از ابتدا مهاجم بود یا اینکه بعداً پست بازی‌اش عوض شد افزود: در نونهالان دروازه‌بان بودم که یک بازی جلو آمدم و ۶ گل زدم بعد از آن مربی ما دیگر از من به عنوان مهاجم استفاده کرد. آن زمان بازیکن سرعتی بودن در فوتبال کرمان یک آیتم کارآمد بود.

 

برهانی درباره اینکه بعد از سال تحویل اولین تماس را از بین اهالی فوتبال با چه کسی گرفت اظهار داشت: به آقای مجید جلالی زنگ زدم اما او شاید سرش شلوغ بود که جواب نداد بعد از آن هم به حمید مطهری و کیانوش رحمتی زنگ زدم، بعد از آن هم اولین کسی که از اهالی فوتبال با من تماس گرفت سیاوش یزدانی بود که البته قبل از سال تحویل به من زنگ زد.

 

برهانی در مورد نحوه جدایی‌اش از استقلال که باعث کدورت‌هایی هم شده بود گفت: متأسفانه چند نفر شیطنت کردند و می‌گفتند که از استقلال رفتی و به تیم دیگری نپیوستی و شاید ضعف از تو بوده است و شاید یکی از دلایلی که به تیم پیکان رفتم این بود که می‌خواستم این حرفها نباشد. روح ناصر حجازی و مرحوم پورحیدری شاد و خدا آقایان مظلومی و قلعه‌نویی که از بزرگان استقلال هستند را حفظ کند که باتجربه‌تر هستند و می‌دانند که با بازیکن چطور برخورد کنند.

 

مهاجم اسبق استقلال در خصوص اینکه آیا برای بازی کردن به شرق آسیا می‌رود یا اینکه تصمیم دیگری خواهد گرفت، گفت: دوست داشتم به شرق آسیا بروم اما نیم‌فصل ما وسط بازیهای آنهاست اما شاید تا دو، سه هفته آینده تصمیم دیگری بگیرم. احتمال دارد که از فوتبال خداحافظی کنم اما منتظر خداحافظی آنچنانی نیستم چرا که برای چه بازیکنی چنین کاری انجام داده‌اند که برای من انجام دهند؟

 

برهانی در پاسخ به این سوال که از نظر تو چه تیمی قهرمان لیگ و چه تیمی قهرمان جام‌حذفی می‌شود، اظهار داشت: دوست دارم تراکتورسازی قهرمان لیگ شود و نفت تهران هم به قهرمانی جام‌حذفی برسد.

 

وی تصریح کرد: زمانی که از استقلال بیرون آمدم شرایط خوبی نداشتم و به دلیل همین شرایط بد روحی دوست نداشتم به تیم دیگری بروم. باید بگویم که با رفتن از استقلال به نوعی خداحافظی از فوتبال را تجربه کردم. واقعا شب‌های سختی را سپری کردم اما الان وضعیتم بهتر شده است. برای استقلال هم آرزوی موفقیت می‌کنم چرا که آنها در آسیا آبروداری کردند و در لیگ ایران هم عملکرد خوبی داشتند.

 

 

علت خداحافظی بازیکن استقلال از این تیم/خاطرات شیرین آرش برهانی از دوران فوتبالش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو