مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » قیمت حبوبات در سال جدید/آیا نرخ حبوبات در سال ۹۶ زیاد می شود؟

قیمت حبوبات در سال جدید/آیا نرخ حبوبات در سال ۹۶ زیاد می شود؟

قیمت حبوبات در سال جدید/آیا نرخ حبوبات در سال ۹۶ زیاد می شود؟

قیمت حبوبات در سال جدید/آیا نرخ حبوبات در سال ۹۶ زیاد می شود؟

نرخ هر کیلوگرم لوبیای چیتی در سال جاری به ۱۳ هزار تومان و لپه به ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان رسیده است درحالی‌که نرخ این دو محصول در اسفندماه حدود ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان و در آذرماه سال گذشته به ترتیب ۸ هزار و ۷۰۰ و ۹ هزار و ۵۰۰ تومان بود.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو، با ورود به سال ۹۶ قیمت برخی از کالاهای اساسی از ابتدایی ترین روز های سال به شکلی خزنده در حال افزایش قیمت است.در این میان نرخ حبوبات که در نیمه سال گذشته افزایش قیمت را تجربه کرده بود در سال جاری نیز دوباره شاهد افزایش قیمت است.

 

بر این اساس قیمت هر کیلوگرم لوبیاچیتی بسته‌بندی‌شده در سال جاری به ۱۳ هزار تومان رسیده است در حالی که این محصول تا اسفند سال گذشته حدود ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت داشت.

 

بنابراین گزارش قیمت هر کیلوگرم لپه ایرانی نیز در سال جاری بیش از هزار تومان در هرکیلوگرم افزایش‌یافته است به‌طوری‌که هر کیلوگرم لپه ایرانی در ابتدایی ترین روز های سال جاری در حالی ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان به فروش می‌رسد که قیمت این محصول تا اسفندماه سال گذشته ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان در سطح خرده فروشی فروش به فروش می‌رسید.

 

لپه وارداتی نیز در سال جاری به ۹ هزار تومان رسیده است درحالی‌که این محصول در اسفندماه ۷ هزار و ۳۰۰ تومان تا ۸ هزار تومان به فروش می‌رسید.

 

قیمت هر کیلو گرم نخود بسته بندی نیز در سال جاری ۱۲ هزار تومان به فروش می‌رسد درحالی‌که قیمت این محصول در سال گذشته ۱۰ هزارو ۵۰۰ تومان تا ۱۱ هزار تومان بود.

 

بنابراین گزارش هرکیلوگرم عدس وارداتی در حال حاضر در بازار ۷ هزار و ۵۰۰ تومان و عدس داخلی ۱۱ هزار تومان است.

 

گفتنی است حبوبات در اوایل فصل زمستان سال گذشته نیز شاهد افزایش قیمتی به این شکل در سطح خرده فروشی فروش بودند.

 

قیمت حبوبات در سال جدید/آیا نرخ حبوبات در سال ۹۶ زیاد می شود؟

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو