امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » بهداشت و ارتقاء سلامت » خواص شکلات رژیمی جدید ترد و ویفری کیت کت Kit Kat+عکس

خواص شکلات رژیمی جدید ترد و ویفری کیت کت Kit Kat+عکس

شکلات جدید کیت کت شکر کمتری داشته و با اضافه کردن شیر و کاکائوی بیشتر به شکلات باعث شده بیش از ۱۰۰۰ تن شکر و ۳ میلیارد کالری از رژیم غذایی انگلیسی ها حذف شود.

کیت کت Kit Kat رژیمی

خواص شکلات رژیمی جدید ترد و ویفری کیت کت Kit Kat+عکس

 

کیت کت Kit Kat نام کمپانی شکلات‌سازی است که شکلات‌هایی ترد و ویفری درست می‌کند. کیت کت نخست به دست کمپانی روتریز در شهر یورک انگلستان، تولید می‌شد اما کمپانی نستله کیت کت را در سال ۱۹۸۸ میلادی از روتریز خریداری کرد.کیت کت تنها در ایالات متحده آمریکا با لیسانس کمپانی هرشی تولید می‌شود.

شما هم جزو عاشقان کیت کت هستید، آیا شما هم به دنبال یک چاره بدون گناه برای افراط در شکلات مورد علاقه خود هستید؟ خب دیگر نیازی نیست به دنبال جایگزین بگردید. طرفداران سلامت در انگلستان این کار را کرده اند و در حال استفاده از کیت کت جدید از شرکت نستله هستند که نسبت به شکلات قبلی کالری کمتری دارد.

Kit Kat Bar.png

خواص شکلات رژیمی جدید ترد و ویفری کیت کت Kit Kat+عکس

با توجه به گفته شیرینی پز های سوئیسی، شکلات جدید کیت کت شکر کمتری داشته و با اضافه کردن شیر و کاکائوی بیشتر به شکلات باعث شده بیش از ۱۰۰۰ تن شکر و ۳ میلیارد کالری از رژیم غذایی انگلیسی ها حذف شود.

به گفته منتقدان کیت کت کم کالری، طرفداران کیت کت در سراسر جهان با مصرف هر تکه از شکلات کیت کت رژیمی فقط ۴ کالری کمتر مصرف می کنند و حدود ۰٫۷ گرم شکر کمتر. به گفته Jenny Rosbrough مدیر انجمن مبارزه با مصرف شکر، تلاش نستله قابل تقدیر است ولی کافی نیست.او در مصاحبه خود با روزنامه تلگراف the Telegraph عنوان کرده است ” آن ها در مسیر درستی قدم گذاشته اند ولی هنوز هم باید به تلاش خود ادامه دهند. ”

این اولین بار نیست که نستله شکلات بار خود را رژیمی کرده است. در سال ۲۰۱۵ نستله در آمریکا متعهد شد که مطابق با گواهی FDA ، طعم دهنده ها و رنگ های مصنوعی از جمله رنگ قرمز ۴۰ و زرد ۵ را از همه محصولات شکلاتی و شکلات بارهای خود حذف کند.

در حال حاضر کیت کت امیدوار است که به نتایج بهتری در این زمینه دست پیدا کند. نه تنها در حال حاضر شکلات های کیت کت ارائه شده در انگلستان فاقد شکر هستند بلکه در این هفته دسر های خوشمزه نستله با شکلی سالم تر در بازار عرضه می شوند. نستله در حال حاضر در حال معرفی و پیش تولید انواع رژیمی شکلات های خود و البته با کیفت مناسب تا سال ۲۰۱۸ در بازار است.

خواص شکلات رژیمی جدید ترد و ویفری کیت کت Kit Kat+عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو